Jak nevařit na Zélandu

10. 12. 215

Vzhledem k tomu, že jsem si zvykl na časový posun, spím až do 10. Lenivě vstávám a jdu čekovat FB jak nějakej závislák. To mi zabere tak půl hodiny, následně si jdu udělat nějakou snídani. Čaj a na chleba naplácnout tavený sýr. K tomu si pouštím buď video nebo film a i po ní u toho zůstanu. Další 2 hodiny jsou v hajzlu. To jen, abyste věděli, jak se tu těžce dřu.
Dneškem tento zevl končí, hezky budíček na 7 a bude se makat. Potřebuji udělat web, dokud na to je čas. Plus k tomu organizovat cestu. A to znamená zjistit něco o farmách a jak to funguje. II
Když už jsem v jednu dosnídal, rozhodl jsem se zavolat do výdejny penízků. Jestli mi už dneska konečně dají měšec s dukáty. Klasika týpek zase rozjel bomby do telefonu a já se musel x krát ptát znova. Podle telefonátu to vypadalo dobře. Stejně jsem jen zevloval, aspoň se projdu. Vystál jsem si hezkou frontu, a když na mě došla řada tak to znovu začalo. Paní furt něco zadávala do počítače, no trvalo to zase tak 15 min. Tentokrát mi však moje dukáty vydala. Cestou domu už jsem šel s představami o novém autě. Za pet sto tisíc euro, ale nejdřív si koupím něco na Zéland. I
Po příchodu na barák jsem opět dělal hovno. Pak přijel P a následně i V, užívali jsme pohodový večer a kecali. Já jsem si mezitím našel pár dobrých inzerátu na auto. Na jeden mi P zavolal a v sobotu omrkneme to autíčko. Vypadá dobře. Ještě usmlouvat cenu, ale to mi půjde. Uvidím, jak bude zařízeno na přežití, když tak si to budu muset vybavit celé sám. Kutil Tim.
Netrvalo dlouho a přišel i H (s H a P jsem byl nedávno na rybách). Přinesl nový paštét a nechyběla ochutnávka. Hned na to jsem šel vařit. Taky to podle toho vypadalo. Začalo vše nevinně, když jsem vybral malý hrneček na těstoviny, kam se sotva vešly. Chvíli jsem je vařil a když už se blížily ke konci, začal jsem dělat maso. Přírodní řízky, avšak neobešlo se to bez incidentu. Jelikož pánev neměla ploché dno, došlo mi, že to musím orestovat. Maso jsem hodil do rozpáleného oleje, z takové výšky až to vystříklo na zem. No nějak mi to nedošlo. Následně to začalo všude stříkat a toho dýmu co z toho bylo. Bylo ho tolik, že začal zvonit požární poplach. Fakt Šmudla z Prahy. Dopadlo to dobře, bylo to jen pípání. Žádní hasiči, to by byla jiná. Jídlo bylo překvapivě dobré.
Když jsem se konečně najedl a pokecal s Maminkou, dal jsem si už jen šipky, film a blog.IMG_0381

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s