Nové auto a klávesnice

14. 12. 2015

Opět jsem se krásně vyspal, ale byla mi zima. Tento barák vůbec neizoluje. Je to ztlučené z nějaké překližky, takže spím ve spacáku oblečený a je to tak akorát. Mělo by tu být už léto. Jenže s těmito větry, to je masakr.
K snídani jsem si pustil zajímavý film pod názvem Marťan. Hezky jsem si seděl a popíjel čaj. K němu jsem zakusoval sandwich. No byl to jen chleba se sýrem, ale když vezmete v potaz, že jsem to dělal sám.
Mluvit chci ovšem o něčem jiném. V jednu chvíli moje zbrklá ruka trefila hrnek, který se rozlil do mého notebooku. Okamžitě jsem ho odpojil od všech USB a otočil vzhůru nohama. Chvíli však trvalo, než jsem odpojil baterku, protože jsem zmatkoval. Hned na to byl notebook vynesen ven a ponechán na oschnutí. Mě po šoku naskočilo, že jsem v p…, pokud ho už nezapnu.
Začala hodinka sušení. Na telefonu jsem hledal další auta, ale nic pro mě. Jen jsem zavolal pánovi, který se na nás včera vysral, a zjistil, že se auto prodalo.
Přišla hodiny pravdy. Nahodil jsem notebook a koukal co se bude dít. Zapnul se v pohodě a monitor taky funguje. Jenže při zadávání hesla jsem zjistil, že klávesnice není v pohodě vůbec. Stisknu více tlačítek na jedno zmáčknutí. Super, když mám večer psát blog. Na internetu jsem našel prodejnu, do které jsem nasraný vyrazil. Zde mi pan dal použitou za 15 dolarů a já cupital domů.
Zde už byli jako vždy dřív ze šichty P a jeho kolega s práce. A zrovna natírali paštiku na krajíc, nemohl jsem odolat. Mezitím mi odpověděli na jeden inzerát, že už se auto prodalo.
Kolega odešel a já si šel uvařit. Během vaření mi přišla SMS oznamující o dalším autě, co se prodalo. Tady hodně frčí trh s automobily. Během oběda jsem hledal další auta a mezitím spálil brambory, zase. Maso jsem si už udělal lépe, ale stejně tento druh mi nejede. Snědl jsem tento super dobrý oběd. P mi zavolal na další inzerát a my si dohodli schůzku ohledně auta. Musel jet i V, protože P nechtěl řídit.
Zde mi došlo že není nic zadarmo. V jsem musel přesvědčit tím, že nařežu půlku dřeva, co je za garáží. Podívali jsme se na auto a já ho koupil. Je to Toyota Corona 2000 GL. Hroznej zabiják, 2L benzín. Rok 1993, stejně staré jak já. Uvidíme, kdo vydrží déle na Zélandu. Největší prdel je, že je to manual. Vypadá dobře, jen udělat technickou (WOF) a zaplatit REGO, protože je toto auto starší víc než 15 let. Teď mě čeká instalace postele a dalšího zařízení do auta. Bude to ještě prdel.
Večer jsem si dal opět tyto hnusné a spálené brambory se stejným masem. Dokoukal film, blog a spát.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s