Začátek reálného života

15. 12. 2015

Je to tu na píču. Reálný život je na hovno. Musíš se o sebe starat. To není prdel. A organizace dne to je taky moc. Já jsem rozmazlený Pražák.

Jsem z města a tady je to mega vesnice. Ano, je to pohodička, ale já potřebuji ten ruch, smog, lidi, socku a další krásy města. Tento rozdíl cítím každý den. Plus k tomu všechno to zařizování. Ani v Čechách jsem na to moc nebyl, jenže tady to prostě udělat musím. Zjišťování tun informací z internetu a od kluků. A všechno je anglicky a můj speaking level je very low. Jestli rozumíte. Každodenní vaření a vymýšlení jídla je taky super věc. Teď potřebuji zařídit auto , aby se v něm dalo bydlet. K tomu vyměnit olej a nejspíš udělat technickou.
Abych to shrnul. Není to žádná prdel, jak jsem doufal. Nýbrž posraný rychlokurz dospělosti. To jsem vlastně chtěl. Takže super škola bídou. Ha haa. Posiluje to ducha.
Zítra možná pořeším práci, nedaleko od CHCH. Prej je to nejhorší práce, něco s vínem v sadu. Pro pracovníky z Afriky a Čech. Uvidím jak to dopadne, když tak dodělám auto a vyrazím někam za prací a zážitky.

Do oběda jsem si hledal práci a pokračoval řezáním dřeva. No byla toho hromada, dělal jsem to tak 3 hoďky. Kdybych to věděl předtím, vysral bych se na to. Potom dorazil P z práce. Dali jsme si chlebíček. A já šel zaměřovat kufr, jak tam vymyslím konstrukci. Po důkladném zaměření a prokonzultování jsem si sepsal věci, co potřebuji na kempování. Málo toho není, jsem zvědav, kolik to dá dohromady. Mám naplánováno zítra sehnat materiál a začít si zařizovat auto.
Večer jsem strávil různým hledáním a porovnáváním cen věcí, co potřebuji. Docela nuda. Aspoň to nebudu dělat zítra.

Dobrou

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s