Vše je ve hvězdách

16. 12. 2015

Dneska spíše zařizování. Obzvlášť super to bylo u kontroly auta. Plus malý happy end.

Ráno jsem si půl hoďky přispal. Energicky vstal a o kolo deváté vyrazil do města.
Nejdříve jsem jel na místo, kde podle slov P by mi měli udělat prohlídku auta free, jestli projde technickou. Když jsem dorazil do jejich kanceláře za slečnou, začala sranda. Já jsem vyžbleptnul název této kontroly a slečna začala něco mektat. Jediné, co jsem pochopil, že neví, co chci. Tak jsem jel pryč. Půjdu rovnou na technickou, auto by mělo projít.
Dál se má cesta vinula na blešák, ano, je to tak, bleší trh. Musím šetřit, kde se dá. Tam jsem našel jen pár krabiček a vidličku. Po cestě tam jsem jednou vjel do protisměru, ale rychle mi to došlo.
K mart byl další krám na mé cestě. Zde jsem pořídil pánvičku. No prostě dopoledne jsem hodně jezdil. Mám pár věcí, ale ještě musím něco dokoupit zítra. Až autíčko bude zařízeno, vyrazím za dobrodružstvím.
Když jsem dorazil domu a převlíkl se a tak, dorazil i P. Zeptal jsem se, jestli mi nechce zavolat na IRD (číslo k práci), jestli je hotové. On moc že ne a prý by to mohlo trvat i půl hodiny. Na to jsem mu hodil nabídku, kterou nemohl odmítnout. Namažu bochníček chleba a on zavolá. A jak to hned šlo. Chvíli pokecal s automatem a potom s kočičkou, která si vše ověřila a sdělila mi moje číslo. Takže už mohu oficiálně pracovat. Škoda, že nemám práci.
Chvíli jsme tak seděli u paštiky a já zjistil, že mám jet na sady buď do Cromwellu, Nelsonu nebo Blenheimu. Ověřím si info a podle toho vyrazím.
Další informace byla o pálení domácího alkoholu. Je to tu povolené a Mistr P z Moravy se v tom docela vyzná. Dával mi ochutnat podomácku vyrobený cider. Fakt pecka, taky bych to chtěl umět. Narvané auto kvasících petek.
Společně s P jsme večer vyrazili za J. Včera se mu narodila dcerka. Tak dneska slavili a já si aspoň půjčil aku vrtačku. Nechal jsem P u J a jel domu.
Doma jsem volal se svým BFF, napsal blog a vyzvedl P.

Změna plánu. Narychlo se nepodařilo vyzvednout P. Přesvědčili mě společně s J, abych na chvíli zůstal. Pánové už v dost opitém stavu mě pozvali na sklenici vody a namazaný krajíc. Mezitím, co J mazal krajíc, mi dával super školu ohledně Zélandu. Vcelku řekl, že cokoli si na Zélandu vyzkouším, mě posílí. Jak dobré, tak i ne tak dobré věci.
Musím začít něco dělat.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s