Situace se mění každou chvíli

18. 12. 2015

Přípravy na trip po jižním ostrově se blíží ke konci. Již brzy by měl nastat moment, kdy nebudu mít internet. Se poseru. Jak sčeknu statusy. No horor. A další hlavolamy zdejšího života. Jako jaké jídlo vydrží a jaké ne v autě při takové teplotě. Kde koupit hořák a jaký. No a jen se modlím, aby mi nebyla zima v noci.

II

Můj BFF s mými rodiči mi zařídili brzké vstávání telefonátem na Skype v 7. Hezky jsme pokecali a já se mezitím nasnídal. Hmm nuda.
Následoval další výlet do města. První bylo grafické studio, kde jsem se ptal na práci a slečna mi jen řekla, ať pošlu CV. Mám víkend na to, abych udělal to nejlepší CV na světě. Ještě jednou jsem si zajel na blešák a ne nadarmo. Našel jsem hrnec i s poklicí, dva talíře a dvě krabičky.
Pak jsem hledal v čínském kvartálu prodejnu Dagon PC, kde měli prodávat měniče napětí. Málem jsem hledání obchůdku vzdal, ale zrovna v tu chvíli jsem si ho všiml. Náhoda, nemyslím si. Prodavač mi řekl, že ten měnič napětí nemají na místě, ale že do zítra tam bude. Rychlá dodací lhůta, čekal bych tak týden.
Cestou domu jsem zajel do agentury a poprosil je, ať mi najdou práci na Vánoce. Uvidíme, jak jsou tu akční.
Doma jsem sestavoval postel do auta. Je skoro hotová a vypadá dobře. Zítra to doladím. Bohužel moc fotek nemám. Po večeři jsem napsal blog a šel spát

Je tu jedna otázka, co mě furt tíží, a to jsou Vánoce. Pro někoho pohodička, ale ne pro mě. Cukroví a rodinou pohodu jsem vyměnil za Real Life.
Jde o to, že se skoro nikde nedělá. Takže je velice pravděpodobné, že zůstanu bez práce ještě do ledna. Což bych měl zvládnout.
Plán je takový: zjistit, kde jsou třešně. Prý je to nejvíc profláklé místo teď. Třeba se tam pro mě něco najde. Po cestě se budu stavovat na dalších farmách a hledat kontakty a práci na později. Moje super prázdniny a poznávání Zélandu se protáhne. To bude úlet.
Máma mě zabije, až si to přečte.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s