Nekonečný den

20. 12. 2015

Tak dneska je to trochu stručnější, jsem unavčo a jsou 3 ráno.

IMG_1111

Nechápu, proč nejsem schopen ráno vstát, když mi zvoní budík. Ten pocit, že vlastně nikam nemusím, mě vždy drží v posteli. Jenže není to tak easy. Práce tu mám až až. A furt se nemůžu kousnout, abych makal naplno. SHIT
Ráno mě čekalo v kraťasech milé překvapení v podobě 60 dolaru. Takový to když najdeš peníze, na které jsi zapomněl. Ale tenhle donate mě nezachrání. Musím si najít práci.
Než jsem vyrazil do města, zavolal jsem si na technickou, kde jsem opět rozuměl té jejich angličtině. Bych se z toho posral. Ten telefonát skončil tím, že mi to druhá strana vytipla. Takže s technickou žádný úspěch. Aspoň jsem si dojel vyměnit olej a filtry.
Mezitím, když to měnili, já si skočil do obchoďáku. Potřeboval jsem vyměnit konektor u telefonu. Na jednou místě po mě chtěli 120 dolaru, na dalším 60, jenže normální cena je 40. Tak jsem se na to zatím vysral.
Aspoň jsem zajel na další blešák. Mám pěkný svetr, tríčo a deku, ze které budou záclonky.
Blešák byl nedaleko oceánu, a tak jsem neodolal a jel na pláž, když bylo tak hezky. V Čechách zima co. Užijte si to.
Co bych vám o pláži řekl. Písek jemný, voda studená. Mají tam ještě super dlouhé molo. Na tomto molu jsou tabulky se jmény a kolik přispěli na výstavbu. Docela milé. Hlavní účel tohoto mola je, aby asiati mohli lovit krabi. Bylo jich tam asi 10.
Po návratu domu jsem koumal, jak udělat záclonky v autě. Nic kromě navrtání mě nenapadlo. Hned na to proběhla kontrola, jestli jsem neprovrtal nějaký drát. A tak jsem zjistil, že potřebuju vyměnit lampičku u brzdovek. Ještě, že jsem nešel dřív na technickou.
Ve středu jedu pryč, definitivně. A tak zítra potřebuji udělat dost věcí. Jsem zvědav, jak to stihnu, ale to se podá.
No jsem opět nervní. A hlavně blog píšu ve 3 ráno, protože jsem musel dodělat portfolio. Třeba si mě někde vezmou jako grafika.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s