Příprava před odjezdem do divočiny

21. 12. 2015

Opět vymocněný usedám psát blog. Vždy jen sedím a čumím, protože nic nemůžu vymyslet v tomto stavu. Jak za trest toto psaní. A dneska zrovna taková nuda, ale ne pro mě.
I

Budík mi ráno zvoněl asi 1000x. Moc se mi nechtělo vylézat z kokonu v 8, když jsem šel spát ve 4. Na 1001. jsem vstal. Dobelhal jsem se do koupelny a potom i do kuchyně. Kde mě čekala situace ,,jestli si chceš něco uvařit, musíš něco umejt“. Hromady talířů a jiného nádobí. Mazec.
Poprvé jsem zcela samostatně pral prádlo a bez problému. Kupodivu. Prádlo jsem nechal viset venku i přes to, že jsem v dáli viděl mráčky. A to byla ta osudová chyba. Skoro celou dobu, co jsem nebyl doma, chcalo. Prádlo se znovu vypralo. A nyní schne. A já se jen modlím, aby nepršelo. Jinak odsud neodjedu.
Ve městě mi zbývalo jen pořešit technickou. Tou autičko prošlo, překvapivě. Jen jsem vyměnil žárovku předtím. Konektor u iphonu je ted opraven a ještě koupená zásuvka do auta.
No další nudnej den z pohledu blogu. Ale ne pro mě, zítra bych měl vyrazit. Ještě potřebuji udělat velký nákup.
Večer se rozjel, jelikož je to poslední noc, co jsme tu. Kluci se stěhují. Takže padlo hodně krajíců s paštikou a pivek. Byl jsem opět moc, pomalu se má očka zavírala u filmu, ale v půl jedné jsem se přemístil k PC.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s