Na cestě směrem…

23. 12. 2015

Den před Vánoci a mě to tak vůbec nepřijde. Dny se mi slévají v jedno celé. Jako, když máš prázdniny. Jenže moje prázdniny budou za chvíli jako Hunger Games, jestli si nenajdu práci, a to doslova.

IMG_1135

No dost  o mé situaci. Ráno bylo klasické, budík zvonil a zvonil. Kdyby to nebyl iphone, tak bych už ho rozsekal. Ke snídani jsem si udělal chleba ve vajíčku s vajíčky. No koupil jsem jich nějak hodně a vzít si je s sebou na cestu nemohu. Po snídani jsem upaloval jak umpalumpa do knihovny, protože je tam free wifi. Musel jsem dodělat jeden web do konce roku a na cestě to pude blbě. Tak jsem se kousnul a dodělal ho. Euforie jak když jsem uviděl poprvé kozy v porno časáku. Joooo jsem borec.
Když jsem dorazil zpět domu, stěhováni bylo v plném proudu. Já jsem si šel dělat záclonky do auta, ať na mě nikdo nekouká, když spím. Jsem totiž hrozně roztomilej. Kluci byli tak aktivní při balení věcí, že mi vzali můj hrneček. Takže jsem byl vynucen jet na jejich nový baráček. Chybělo trochu a zůstal bych tam, protože mě opět před odjezdem zachvátila panika. Tato panika je vyvolaná tím, že si nic nenaplánuji a všechno dělám v procesu. Ono dělat něco takového v ČR nebo NZ je kurva rozdíl, ještě s mojí angličtinou. Jenže strachem se nesmíš nechat paralyzovat, ale musíš ho překonat. To tě posílí jako osobnost. Tak jsem vyrazil.
Zajel jsem si koupit jídlo, no jestli se tomu tak dá říkat. Hromada konzerv, které bych v Čechách nikdy nežral. Možná z toho něco bude dobré, jo jasně. V obchodě mi dali slevu na benzín u jejich pumpy. Hned jsem toho využil.
Jenže nebylo to tak lehké. Platilo se tam kartou tak, že si natankuješ a zaplatíš. Přejel jsem k dvěma nezaplaceným stojanum. Jenže moje angličtina mě opět podvedla a já to zaplatil za nějakého kokota. První myšlenka byla ,,50 babek v píči”. Na to se probrala moje DARK SIDE a já si za tu samou cenu natankoval a odjel bez placení. Asi tam budu tankovat častěji. Nemůžu bejt jen hodnej, jsem přeci z Prahy, skoro. Ještě jsem se stavil pro plynový vařič. Doufám, že základní věci mám všechny, protože to hrozně leze do peněz.
Okolo 8 jsem vyrazil. Směrem na místo, kde se mám zítra potkat s P a H. Budeme opět rybařit, užijte si smaradlavého kapra, já budu mít lososa. Fresh jak nikdy.
Během cesty se stalo pár věcí. První, omylem jsem projel stopku asi v 80 km/h. Takové věci jsou prdel, jen když jsi namrdanej za volantem s kámošema. Jinak ne.
Druhá, ze začátku jsem jel blbým směrem. Naštěstí to nebyla mega zajížďka.
Třetí, po tom, co jsem dorazil do města na půli cesty, hledal jsem budku s free wifi, abych si stáhl aplikaci WikiCamps. Jsou tam všechna kempovací místa i ta nejušmudlanější. Ta hledám, jsou totiž zadarmo. V autě na ulici spát nemůžeš, přijede pan policista a dáš mu za to 200 dolarů.
No a teď konečně třetí zážitek. Když už jsem si našel místo na nocleh, ujel jsem tak 500 m a zastavil mě policajt. Myšlenky hned jako WTF. Hezky jsem ho pozdravil, on se zeptal, jestli jsem pil. Já s výrazem hodného koťátka řekl, že ne. Pan policista mi na to odpověděl „rozsviť si světla“ a šel pryč. Žádná kontrola. Byl jsem trochu šokován.
Čtvrt hoďky na to jsem už byl na kempovišti, bylo u moře. Šel jsem na pláž, kde se lámaly vlny. Měsíc svítil a já se tak trochu bal. Strašidelné prostředí. Po procházce jsem napsal blog a šel spát.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s