Hledání práce

30. 12. 2015

Pokaždé, když se oddělím od kluků, na mě přijde taková menší depka. No, za chvíli jí budu mít dost. Sranda, s tím se poperu.

IMG_1782.JPG

Sliny do spacáku a všude kolem jsem pouštěl tak do 10, kdy mi decentně zaklepal na okno H. Tohle už je podle mých slov. Pomalu jsem se vykoulel z brlohu a šel udělat ranní hygienu po pár dnech. Dělám si prdel. Tento život má své stinné stránky. Udělali jsme si snídani a nahodili na pstruhy. Já si našel info centrum v Cromwellu, kde by měli mít nějakou informaci ohledně práce. Po snídani jsem chvíli jakoby rybařil a pak sebral odvahu a vyrazil hledat práci. V info centru mi dali jen malý letáček, kde jsme se měl přihlásit o práci online. Udělal jsem to a poslal jeden mail a najedou data v mobilu v piči. Takže začly Hunger games po free wifi a ta v Cromwellu není. Pěknej pojeb. Nabil jsem si kredit, jenže nějak napytel a nepřičetlo mi to data. Smutný příběh. S kluky jsme se domluvili sejít vedle Hunting and fishing, jenže já to nemohl najít bez internetu. Následovalo složité volání a hledání, zas tak hrozné to nebylo. Klukům jsem dokoupil třpytky a oni vyrazili do krámu a já hledat práci.
Zašel jsem do knihovny, kdy jsem byl vynucený si zaplatit 100 MB za 2 dolary. Hledal jsem nějaké sady v okolí. Po nějakém hledání a zjišťování informací jsem se koukl na FB a jelikož mi vypršela data, tak jsem se neodhlásil. Doufám, že tam nebudu mít na fb status, že jsem teplej. To by to bylo už oficiální.
Projel jsem všechny farmy na třešně, pár jich i ochutnal, jenže všude mi řekli, že mám dorazit v lednu. Nic jiného, než jet za kluky mi nezbývalo. Kluci byli v jednom kempu ve Wanaki. Cesta nebyla až tak dlouhá. Jednou jsem po cestě zabloudil, ale to je klasika a aspoň jsem viděl pěkné cyklistky. H mi naštěstí koupil vstupenku do kempu, protože když jsem přijel, už byl plný. Úlet, jak se to v těch kempech schází.
Po zaparkování ke klukům. Jsme hned dali panáčka… Neuhodli jste. Slivovička už došla. Gin byl lahodný a my pokračovali pít a zakusovat to namazaným chlebem. Dal si k nám stan i jeden Čech, který se k nám nakonec připojil. Naše nálada stoupala s tím, jak klesala hladina flašky. Vyprávěli jsme různé příběhy a pouštěli hudbu. Čech nám řekl, že minulou noc v tomto kempu hrála celou noc hudba nahlas a odvezli pár lidí policie. Tak dneska tu byl klid a my dělali největší bordel. Docela nuda, kam přijedeme tak holky odjedou. Doufám, že se karta obrátí.
Klasika, když jsem byl úplně moc, čeká mě deník a spaní. Zítra vstávačka v 7. Pff, fakt dovča.

Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s