Nezastavíme se

29. 12. 2015

Objevování Zélandu mě baví.

IMG_1763

Hned ráno jsem uviděl ten pěkný xichtík H, společně s P mi třásli auto, jak kdyby bylo nějaké zemětřesení. V první moment jsem si to pomyslel, ale pak mi bylo jasné, že jsou to kluci. Dřív, než jsem otevřel oči.
V noci jsem opět pouštěl sliny. Už nevím, co s tím mám dělat. Prý je to od ucpaného nosu. Prostě super, každy den sušit karimatku.
Dali jsme si opět líné dopoledne. Do 12 jsme totiž měli vypadnout z kempu. Naším dnešním cílem byl Cromwell. Nastartovali jsme naše mašiny a vyrazili na cestu, která byla opravdu pěkná. Furt samé kopce a zatáčky.
Párkrát jsme se zastavili. Jednou jsme i chytali v potoce. Spíš další ultimátní řeky s největším průtokem. P chytl jen malého pstruha a my pokračovali dál. Zajeli jsme i do loveckých potřeb, kde jsem koupil P třpytku. Směrem na Cromwel jsme jeli přes Alexandrii, další malé městečko. Udělali jsme zastávku kvůli doplnění jídla.
Čas rychle utíkal a my jsme se blížili podél přehrady do Cromwellu. Okolo 8. jsme dorazili na místo. H zavolal kamarádum a rozhodli jsme se přespat na přehradě, protože jsme si tam mohli zachytat úhoře a ještě k tomu ten výhled. Nádherné ,,kopce“.
Kemp byl už docela zabydlený, ale my hned na Pražáky najeli auty k lavičce a měli jsme super flek i se stolem. Rozbalili jsme věci a uvařili kávu s Beylice. Já šel s P nakrmit ryby totálně prohnilým masem a H mezitím vařil véču, během které dorazil známý H. Pracuje na třešních. Takže jsem dost vyzvídal. Zítra mám v plánu projet pár farem a najít si něco, protože od začátku ledna to má být prý mazec. Práce bude tak na jeden měsíc a potom uvidím, ale bude to mega farma. Už vidím, jak se mi bude chtít psát nějakej ,,posranej“ blog. Nepředbíhejme, nejdřív si tu práci musím najít.
Za celý večer pití a paštikování jsme měli jen málo záměru. Když jsem šel s P mýt nádobí, zabrala trochu ryba, ale pak už nic, takže H to ani nezkontroloval. Když jsme se vrátili, P vytáhl úhoře. Konečně jsem ho viděl naživo. V Čechách jsou chráněni a tady je jich hromada.
Večer uplně zpaštikovaní a opilí jsme seděli a hráli karty. Byla to fakt prdel. Furt jsme se něčemu smáli. P měl záseky a furt zdržoval. No prdel.
Takhle nám to vydrželo do jedné a kluci šli spát a já psát.
Už jsem si dal i limit na psaní, jelikož mi to zabíralo hodně času. Tak teď na to mám jen 30 min. Dneska jsem to stihl.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s