Party hard

2. 1. 2016

Začínám se učit angličtinu a jsem z toho na rozpacích. Poznávání nových lidí teď bude na denním pořádku.

IMG_2047

Opět lenivé ráno. Pomalá snídaně, pomalé kafíčko, pomalá paštika, plavání a do města jsme vyrazili okolo dvanácté hodiny. Ale byl to super relax u toho jezera.
Cestou do Queenstown P opět zdržoval na silnici a nakonec se úplně ztratil. Přišla jen SMS ,,SRY musel jsem jet pryč z města, nějak mi nesedl chleba s paštikou“. Tak jsme s H šli projít město. Bylo tu hodně turistů a docela pěkné centrum. O hodinu později už na nás čekal další kamarád H. Je to Brit, takže začala english lesson, ještě s sebou měl britského kámoše. Takže dvojité kombo. Poseděli jsme na pláži a dali paštiku. Občas jsem se i já připojil do konverzace.
Po pár hodinách se nám ozval P, že je ve městě. Dali jsme sraz a jeli na jezero rybařit. Narazili jsme na docela opuštěné molo, kde akorát odcházely dvě kočičky. Jedna z Čech a druhá Slovenka. Bylo tak teplo, že jsme se rozhodli skočit do vody, která byla velice osvěžující (studená jak prase). Chytání nám vydrželo asi 3 hodiny a potom jsme změnili místo na další hoďku. Jenže nebyl ani záběr, tak to byla dneska trochu nuda.
Po návratu do města jsme jeli za kamarádem H na barák. V baráčku žije 17 lidí, v každém pokoji jsou 3 lidi. Je to docela mazec a ten bordel… Dali jsme menší párty a já společně s Britem, Švýcarkou a dvěma Francouzi šel do města. Navštívili jsme pár klubů, ale všechno stálo za hovno. Málo holek a moc lidí, o cenách nemluvím. Ve 4 jsem ležel v posteli.
Rozhodl jsem se všude říkat, že jsem Ukrajinec a vůbec neumím česky. Protože se chci naučit angličtinu a takhle i s Čechy budu mluvit anglicky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s