Pohoda na pláži

27. 12. 2015

S bolestí hlavy usedám k psaní deníku, zatímco kluci uklízejí své věci. Napsal jsem pouze nadpis. Výkon. Za chvíli kluci dobalili a přisedli si ke mně na poslední krajíc pro dnešek. Budu tak akorát moc, abych psal „píčoviny“.

IMG_1645

Během spánku jsem zase pouštěl sliny. Ani polštář mi nepomohl. Už mám mapu na karimatce. Chuťovka. Vyspal jsem se ale hezky. Opět mě probudil H bušením do okna. Vůbec se mi z brlohu nechtělo, ale vylezl jsem. Venku bylo nádherné počasí a pláž. Vánoční idylka.
Dali jsme si snídani čas a chlebíček. Seděli jsme a povídali si, přišel k nám jeden novozélanďan a začal si s námi povídat. Prima chlapík. Řekl nám, že v tomto zálivu nehrozí žádné proudy. Ale prý nedaleko odsud viděl žraloka. Uklidňujicí. Když týpek odešel, dali jsme s H dohromady Mojito. K němu H namazal chleba a šli jsme si sednou na pláž. Snědli jsme krajíc a mně se začalo hrozně chtít na tu největší na světě. Jediné, co jsem stihl, bylo nasadit kraťase a odběhnout do lesa s toaleťákem. Když jsem konečně dopokládal kabel ultra rychlého připojení, utíkal jsem za klukama na pláž. H šel ještě pro cígo a my s P jsme naběhli do ledové vody. Mělo to okolo 10 stupňu. Opravdu osvěžující. Ještě chvíli jsme blbli ve vlnách a potom jsme se položili do teplého písku. Tímto jsme podepsali ortel jít ještě jednou do vody.
Okolo 3. hodiny jsme se sbalili a odjeli. Směrem na Dunedin. Během cesty jsme udělali pár zastávek. V Dunedinu jsme se vydali na Info stánek, bohužel byl zavřený. Tak jsem si aspoň sedli na pivko. Komentovat zdejší kočičky. Jenže tady ani není co komentovat. Skoro všechny jsou tlusté.
Během exkurze města, které je studentské, na pivku přišla řada i na nocleh. Něco málo jsme našli a vyrazili.
Když jsme dorazili na místo, moc se nám tu nelíbilo, tak jsme jeli dál. Zde to už bylo o něčem jiném. Opět pláž s výhledem na moře a hvězdy.
Během večera jsme plánovali trip na kolech. Jenže P zjistil, že lístek na vlak stojí přes 100 dolarů. Tak jsem klukům nabídl, že je tam vezmu autem a potom pojedu autem zpět a oni na kolech. Plán bych na zítra měl i pro sebe, takže super.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s