Odloučení

3. 1. 2016

Mínus 200 dolarů a dva kámoše. To nechceš.

IMG_2071

Probral jsem se okolo 7 a zahlédl papírek za stěračem. Podíval jsem se na auta kluků a měli ho tam taky. To znamenalo jediné, pokuta 200 dolarů za nocování v autě. Fakt na hovno. Nicméně jsem šel spát dál.
V 11 jsem vylezl z auta a řekl to klukům. Ze začátku to byla prdel pro ně, ale potom pochopili, že si prdel nedělám. Tak trochu posmutněli. Na to H řekl, že jim zavoláme a pořešíme to. Když jim volali, řekli, že se s tím teď nedá nic dělat, až za dva dny. Uvidíme, jak to dopadne. Mínus 200 dolaru bejt nechci. Aspoň další super lekce.
Když jsme to nějak dořešili, tak jsme si dali snídani u kamaráda H doma, jelikož jsme spali v autech hned před jeho barákem. Já po snídani šel do sprchy. Když jsem se osprchoval, kluci seděli na balkóně a kecali. Namazali chleba s paštikou. Když jsme spořádali krajíc, kluci odjeli.
Já jsem zůstal u kámoše a dopisoval deník v obýváku asi 4 hodiny. Mezitím tam furt někdo seděl a bavil se. Bylo to zajímavé. Po dopsání všech dnů jsem našel budku s Wifi a nasdílel to. To mi zabralo skoro celý den. Stejně dneska bylo hnusně.
Když jsem to konečně dodělal, vyrazil jsem na místo noclehu. Vybral jsem si opět stejné jezero, na kterém jsme byli před dvěma dny. Po příjezdu jsem si hnedka ohřál nějakou hnusnou konzervu a snědl ji. Ještě jsem se trochu prošel podél jezera a zaplaval si.
Napsal blog a šel okolo 11 spinkat.

Nyní se ode mě oddělili kluci. Co to pro mě znamená. Především úzkost ze samoty, kterou se musím naučit zvládat. Žádný chleba s paštikou X krát denně. Přicházím i o vyvařování ve stylu H. A celkově o kamarádskou pohodu.

Zítra je plán jasný. Přesun do Cromwellu a opět projet všechny farmy. Pokud se nic nepovede, projedu je znovu pozítří a budu to dělat tak dlouho, dokud nebudu mít práci.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s