Stýská se mi

8. 1. 2016

V práci jsem makal a vysloužil si pochvalu ,,awesome“. Jsem borec.

IMG_2184

Milý deníčku. Dneska jsem se prospal o hodinku a něco déle, avšak nebylo času nazbyt. Byl jsem vynucen chvátat, ale to pro mě není nic nového. Na sad jsem přijel tak 3 minutky před 7. Celá skupinka už byla nastoupená u minibusu. S mým příchodem jsme všichni vyrazili na malý vinný sad, který spadá pod firmu, kde dělám (Suncrest nebo tak nějak).
Naším úkolem bylo povytáhnout dráty, po kterých se víno plazí, o jeden stupeň výše, aby mohlo vínko ještě povyrůst. To šlo dost rychle vzhledem k tomu, že to mělo rozlohu tak jednoho aru a nás bylo 6. Následoval úkol číslo dvě. Vytrhat přebytečné listí překrývající hrozny a vysoké větve přistříhnout. Tuto práci jsme dělali až do konce. Velice vzrušující.
Během procházení řad vína se mi pořád dostávala nějaká suchá tráva a tak do bot. Bylo to pěkně na hovno, protože mám tenisky, které to hned propíchne. Zůstane to v nich trčet a bodat mě do noh. To mě donutilo si pravidelně sundavat boty a vyndavat ten sajrajt. U toho mě hned napadlo, že i mně už trčí sláma z bot. Myslel jsem si, že se tak člověk musí narodit, a ono stačí jeden den na vinici.
Cestou domu z sadů jsem navštívil moto muzeum. Bylo tam okolo 30 aut a tabule s jejich automobilovými závodníky. Jedinej, kterého jsem poznal, byl týpek, co driftuje za Red Bull s pětkovou Mazdou roudstrem. Dva exponáty stály za to. Formule Schumachra, se kterou získal první bod v F1, roztomilé. Ještě bylo zajímavé Lamborgini Diablo VT. Jestli se nepletu, Lamborgini dělá model VT u každé řady, když jí přestává vyrábět. Je to vylepšená verze normálního Diabla. Muzeum sousedí s závodní dráhou, třeba se tam podívám na nějaké závody. Líbí se mi, že jsou tu všechna muzea zadarmo, a tak když už nemám fakt co dělat, jdu tam.
Po cestě jsem ještě zajel na poštu a doplnit pitnou vodu do flašek. V kempu není pitná.
Když jsem konečně dorazil ,,domů“, foukalo zde jako píča. Jestli bych to měl převést na české poměry, tak to nejde. Všechen ten zasranej prach to zvedalo, až přes to nebylo chvíli vidět.
Postavil jsem auto po větru, aby mi nefoukalo do zadní části, až jí otevřu, jenže tohle dělám jen já. To znamená, že všichni hezky parkujou, a já stojím na Pražáka. Mám v píči. Během konzumace jídla občas zafoukalo ještě víc, než jsem popsal. Čaj mi stál v autě a já seděl vzadu s otevřeným kufrem. Dojedl jsem a přišel čas na čaj. Podíval jsem se dovnitř a tam randál bordelu, stejně jsem ho vypil. Prachu a bordelu bylo jedno nějaké mé závětří. Tohle mě tu fakt sere.
Během práce jsem se dost zpotil, což znamenalo sprchu v krásném jezeře. Teplota vody 15 stupňů, teď chápete, jak rád tu chodím do sprchy.
Potom jsem už jen šmudlil blog, trochu si počet a šel spát. Zítra mě opět čekají třešně.

No jsem si spálil už 4x, tělo teprve podruhé. Jsem zvědav, kolikrát se budu ještě muset spálit, abych začal pravidelně používat krém.

Protože jsem odmítl se bavit s Čechy, je pro mě těžší si najít přátele, a tak často myslím na lidi z Čech. Rodina, Bff a další. Musím si najít někoho normálního tady.

Včera jsem si pral své toxické ponožky a trenýrky v jezeře. Bez brášku jen růčo, buďte v klidu ekoteroristi. Žádné ryby v okolí nevyplavalyi bříškem nahoru a nejen to. Po uschnutí na stromu ty věci voněly, jako kdybych použil nějakou tu aviváž s horskou příchutí. Docela jsem čuměl. Další kladné body pro Zéland. Stejně tady nezůstanu.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s