Nuda

17. 1. 2016

Sběr prej velkých třešní a prdění.

IMG_2480

Po ranní rutinně jako je co nejrychleji se oblíknout, jinak se pochčiju, jsem pádil do práce.
Když jsem dorazil na místo, nestál tam jenom Sijo, ale i nějakej druhej týpek s cedečkem na hlavě (pleš). Čas ukázal, že to byl majitel, údajně. To nemění nic na faktu, co řekl. Protože takových chytráku, co sbírali včera všechno, bylo víc, nejenom já. Tento týpek nám povyprávěl, jaká třešeň patří do kyblíčku a jaká ne. Každý ví, jak vypadá dobrá třešeň a špatná, jen na to všichni serou. Druha informace byla daleko víc důležitější. Jestli nebudeme sbírat dobré třešně, tak nám nebudou počítat kyblíčky. Dodal k tomu, že vzhledem k dešti se třešně hůře sbírají a je jich hodně popraskaných, a tak nám na další 3 dny přidává, 6,50 za kyblík. Docela fér bych řekl.
Jenže mě to sbírání nebaví a tohle na zábavě nepřidalo. Hrozně jsem se flákal a furt žral třešně. Netrvalo to dlouho a objevilo se nadýmání. Žádnej prášek proti tomu mi nedali, a tak jsem si vesele prděl celý den. Občas to bylo i slyšet, jejda. No stane se. Za celý den jsem dal dohromady přesně minimálku, takže na mě aspoň nikdo nebude mít kecy.
Během práce jsem vymýšlel alternativní metody vydělávání peněz. Pojistné podvody, prodej narkotik a alkoholu, trh s bílým masem a podobné zcela legální věci. Nejvíc mě zaujal prodej narkotik, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Práce mě nebaví, protože mi to prostě nejde. Jsem pěkně na hovno sběrač.
Dostal jsem se do třešňové přestřelky a schytal to do hlavy. Takhle se tu baví dost lidí. Ach jo.
Můj příběh, že jsem Ukrajinec, není úplně věrohodný. Obzvlášť proto, že mám český přízvuk, když mluvím anglicky. Zatím to ale všichni žerou.
Dozvěděl jsem se taky, že jsem divný. Šel za mnou český páreček a slečna povídá ,,Odkud je ten týpek, co spadl jak hruška?“, přítel ,,Myslím, že nějaký Litevec.“, slečna ,,Je divný“. Ty i ten tvůj podpantoflák jste divný, mi naskočilo v hlavě, ale jen jsem se pousmál a šel dál.
Ve městě jsem si jen koupil chleba a pizza chleba (no opravdu už nevím o čem psát) a jel do kempu.
Sprcha, ta voda už mi nepřijde zas tak studená. Ne, neztloustnul jsem. Večeře, další pojeb od konzervy. Prej nápis ,,Meat and vegetable“, správně by to mělo bát ,,Hromada omáčky, zeleniny a když máte štěstí je tam i maso“.
Potom jsem jen usínal u blogu, mezitím, co mi slunce svítilo do xichtu.
Už se těším na další den.

IMG_2479

Moje oblíbené místo, mají tu dezinfekční vodičku na prkýnko. Cítím se být v bezpečí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s