Pád…

13. 1. 2016

Je to tu jak na houpačce; chvíli jsem nahoře a pak zase drhnu držkou o zem, doslova.

IMG_2362

Všem se předem omlouvám za počet sprostých slov a urážek v tomto dni. Prosím, pochopte mě. Mladší 18 to nečtěte a dospělí berte na vědomí, že jsou to jen slova. Chci nimi vyjádřit, co opravdu cítím a popsat to tak, jak bych to říkal svým kamarádům. No těm bych to popsal ještě víc ,,pravdivě“. Děkuji.
Dneska jsem se prospal o hodinku déle. Celou noc pršelo, a tak jsem čekal od Sijo SMS s odloženým startem. SMS nepřišla před mým budíčkem, proto jsem vstal a začal si dělat jako obvykle snídani. Během ní mi ta blbá SMS přišla, když už jsem byl vzhůru a vařil si. Ale co už. Start se odložil na 8 a já si psal na FB.
Práce šla pomaleji, nebylo zas tak teplo a stromy byly mokré. Ještě k tomu mi dali na hovno stromy, tak jsem to dneska moc nehrotil. Potom přišel přesun na jiné stromy k dotrhání třešní. Což znamená druhé kolo, no prostě tam je úplný hovno. Pořád jen přemisťování žebříku. Na jedno stromě uděláš sotva 1/8 kyblíčku. Tak jsem se tiše smál a sbíral.
Přišla první přestávka a pokračování na ,,pěkných“ stromech. Kupodivu jsem dostal jeden, na kterém bylo dost třešní. Oběhl jsem ho zespodu a pokračoval nahoru. Udělal jsem chybu. Stál jsem jednou nohou na žebříku (trojnožka) a druhou na stromě, abych se mohl dotáhnout na třešně. A pak žebřík trošku uskočil do strany. Mě ujela noha a já se chytl malé větývky. Ani ne sekundu na to praskla a já letěl tak ze 4 metrů přímo na zem. Po cestě moje ruka a zadek trefily žebřík. Seběhly se ke mně opičky a byly dost milé. Cítil jsem se v pohodě, ale ruka trochu bolela. Jedna mi řekla, že si musím dát oraz. Zdůvodnil to tím, že mám hodně adrenalinu v krvi a jsem vzrušený. Věděl jsem, že protestovat v tuto chvíli nemá cenu. Když jsem tak seděl, ruka začala bolet víc, trochu mě to znepokojilo. Opička měla pravdu. Přinesli mi ledovací balíček a já ho držel na ruce. Trefil jsem úpon svalu na lokti pravé ruky, zevnitř, kdyby to někoho zajímalo. Hodně to bolelo při pohybu prstu dolu. Nemohl jsem psát na telefonu, natož trhat. Řekl jsem, že už pokračovat dneska nebudu. Ještě k tomu jsem věděl o pojištění, co mi zaplatí 80% z platu, když se mi něco stane, a k tomu mám připojištění. Chtěl jsem toho využít. Chyba.
Zde začíná moje story o tom, jak se zkurvenej den může totálně zesrat.
Cestou za doktorem mi vjel do cesty náklaďák, když jsem jel 100, hovado. Ve městě dement přede mnou byl totálně zmatenej, pak najednou zatočil div jsem do něj nenaboural. ,,Zasraný čúráci.“ pořvával jsem v autě a ukazoval prostředníček na kolemjdoucí. Měl jsem toho fakt dost. Chápu, že jsou to maličkosti, ale já jsem na tohle neměl náladu. Nicméně v informačním centru Cromwell jsem zjistil, že tu nemají nemocnici. Prosím, to u vás je úmrtí na denním pořádku. Potom dodala, že je tu medical centrum. OK, nevadí.
Na místě mi recepční řekla, že tu není doktor (v medical center není doktor, co k tomu dodat). Prý mě může objednat na zítra. Cože, to si ze mě kurva děláte prdel, já jsem spadnul ze 4 metrů na zem. No chtěl jsem ji poslat do píči. Nasrali mě jako svině. Ještě jsem jí řekl, ale co když je to vážné, tak mě poslala za sestřičkou. Ta se jen zeptala, co se stalo, potom dodala ,,To musí vidět doktor“. Tak to asi nevím, ty krávo. Dvě babky daly hlavy dohromady a objednaly mě na 14,30 téhož dne k doktorovi.
Šel jsem najít restauraci s wifi a zásuvkou, abych zabil čas. Ano, je to problém v tomto debilním městě najít restauraci se zásuvkou a debilním internetem. V první restauraci, kde mi slečna zezačátku nerozuměla a nakonec slovo zásuvka zopakovala naprosto stejně jako já, mi ukázala na dvě obsazená místa. No to seš tak blbá, jak si tam mám asi sednout. Hezky jsem se zeptal, jestli nemají nějakou jinou volnou zásuvku. Odešla se zeptat, když se vrátila, ukázala na další obsazený stůl. No seš ty píča. Přišlo mi, že to udělali naschvál, jenže ona byla dost zmatená, tak nevím. Byla to fakt kočička, chtěl jsem jí říct. Jsi stejně blbá, jak hezká.
Nasranej jsem si v autě dal oběd a četl knížku. Čas rychle utekl a já opět šel do ,,nemocnice“. Zde mě přijal „doktor“. Chvíli mi vrtěl s rukou, žádný rentgen, a potom řekl „Je to naražené a nemusíte se obávat, zlomenina to není, jsem si tím jist.“. Ty demente, to vím i bez doktorátu, bych s tím ani nehnul. Chtěl jsem 14 dní volno a peníze z připojištění. Na otázku, kdy můžu do práce, povídá zítra, jestli to bude v pohodě. Jdi do prdele, bylo jediné na co jsem myslel. Už ani ruka tolik nebolela. Na stěně jsem si všiml diplomu z jejich jediné univerzity, kde se vyučuje naprosto všechno i řezničina. Jediné, co chybělo v jeho ordinaci, bylo zubařské křeslo. Takový jsou zdejší doktoři, nikdy znovu, ať ta ruka radši upadne.
Bydlím v Říčanech, které jsou u Prahy. Vždy jsem si dělal prdel ze zdejší nemocnice. Nyní chápu, že šamani neordinují jenom v Africe. Říčanská nemocnice je oproti tomuto naprostá špička v medicíně.
Jenže to jsou teprve 3 hodiny, den ještě nekončí. S hodně pochroumanou náladou jsem našel jinou restauraci, kde mi za šálek čaje dali 30 min internetu. Nakonec jsem tam seděl přes čtyři hodiny a pracoval nad blogem. Bylo krásně vidět na jejich xichtech, jak je to sere. V Praze není problém sedět s jedním kafem v kavárně půlku dne, tady asi jo. Připomnělo mi to časy ze základky, kdy mi starší spolužáci rádi říkali zkurvenej Ukrajinče. Pičusové tady.
Když jsem si šel pro další šálek čaje, u baru se mě jedna zákaznice, zeptala jestli jsem vůbec plnoletý. Myslel jsem si, že si dělá srandu, jenže ta debilní píča to myslela vážně. Prej kde mám pas a takové sračky. Na to jsem jí odvětil, že mi je 22 a můj pas leží v batohu. Jestli chce, velmi rád jí ho ukáži. Uklidnila se, když zjistila, že piji čaj.
Večer jsem přijel do kempu a uvařil si jídlo. Jenže to bylo tak hnusné a já to ani nedojedl. Ještě okolo mě prošel týpek a povídá „dobrou chuť“, zrovna když si uvařím největší sračku, co jsem tu jedl. Rýže s fazolemi byla vynikající oproti tomuto. Ten mě pobavil nejvíc za celej den (myslím to vážně).

Dobrou
Dnešní den mě opravdu rozsekal. Hodně lidí může říct, že brečím, a budou mít pravdu. Jenže já na to seru, jsem zvyklý na nějakou kultivovanost a celkovou úroveň, kulturu. Jsem Pražák. Nevyrůstal jsem na vesnici, promiňte mi to. Nic proti vesničanům, ale nechápu, proč v Čechách jsou normální a tady dementní.

Novozelanďani jsou příjemní lidi, když trháte třešně za minimálku. Pokud sockujete net, už tak hodní nejsou.

Za pád si můžu sám. Podvědomě jsem si chtěl něco udělat a tím vydělat peníze na pojistce. Co jsem chtěl, to ti mám. I když si bude hodně lidí myslet, že je to sračka. Já těmto věcem stoprocentně věřím. Co chceš a co si myslíš, to dostaneš.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s