Vzteklá práce

16. 1. 2016

Půlku dne jsem byl vzteklej jak pes, potom to povolilo naštěstí. Nesmím se nechávat takto unést.

IMG_2478

Iphone mi zabrnkal na kytaru a já musel vstávat. Jak ochotně jsem to dělal. Ještě s vidinou toho, že pojedu opět do práce. Snídaně a tyhle sračky okolo a už jsem letěl ve své raketě.
Sijo zase vybral pár ocasu a řekl, co a jak. Prej velké třešně a minimálka 26 kyblíčku. Asi jsem to pochopil špatně, protože třešně byly bídné a ne velké. Ještě k tomu jsme končili dřív, a tak žádná sláva.
No vletěli jsme na to jak hejno sarančat. Náladu jsem měl opravdu skvělou, sralo mě všechno. Začal jsem polemizovat nad odjezdem a takové píčoviny. Stromy jsem obíral stylem ‚zespoda všechno a nahoře jen nejlepší větve‘. Vůbec jsem se s tím nesral, jelikož to po nás nikdo nekontroloval. Moje nálada byla lehce pod psa až do poslední přestávky, potom nevím jak, ale spadlo to ze mě. Čím víc jsem nasranej, tím víc mi to nejde, to je vtipné.
Sijo, ten náš rádoby ,,manager“, stejně mu tak říkaj jen proto, aby dělal víc práce, mě pěkně nasral. Za prvé mi odebral jeden kyblík, že byly moc světlé třešně. OK, moje chyba, moc jsem to nehrotil. Ale potom ten ocas neumí ani skenovat s tím skenerem. Držíš mu ten pětikilový kýbl přímo před xichtem a on si tam hraje se skenerem. Druhá ruka v kapse a nemůže ti ten kýbl vzít z ruky, naskenovat to a dát ho tam, kam potřebuje, jak to dělá většina opiček. Frajer posranej, to jsem si o něm myslel, že je v pohodě. Hovno.
Nejradši tam mám toho týpka, co umí pár slov rusky. Vždy podpoří, podrží kýbl, podá kýbl, řekne, ať za ním nechodíš, že tam doběhne to naskenovat a tak. Zde je vidět inteligence, taky, že dělal na úřadě a ne jako někdo na sadech a někde v Bombaji vařil čaj.
No nic stačí hejtu. Když jsem šel z práce, povídal jsem si s jedním Slovákem a Asiatem. Už předtím mi ten Slovák říkal, že Asiat jede bomby. Tak jsem se ho zeptal, kolik dal za den. Prej 42 kyblíčku. No my ze Slovákem jsme se jen začali hrozně smát, protože jsme měli dohromady stejně. Nechápu, jak to dělá. Zítra se na něj musím kouknout.
Ve městě jsem si jen koupil něco k snědku a konečně našel masovou konzervu v obchodě. Uvidíme, co to bude za bombu.
V kempu jsem si hrál na švadlenu. Jinak by se mi ty pracovní tepláčky brzy rozpadly. Takto uběhl celý večer a já pomalu šel spát.
Protože je víkend, tak každej správnej vesničan vytáhne svojí super americkou káru. Musím uznat, že je mají vymazlené, ale mě se ty Ameriky nelíbí. Nechápu, na co potřebuješ výkon, kterej není pod kontrolou. Hlavně tato tendence tady pokračuje dál. Čím větší obsah motoru, tím jsi větší frajer. Pochopil bych to, kdyby tu na silnicích prasili jak Rusové. Jenže oni tu mají 100 max a nikdo nejezdí víc. Stačil by jim tu Yaris. Hlavně, že mají čtyřlitry motory, který žerou i trávu okolo silnice, jak říká kámoš. Jejich boj.

Opravdu bych chtěl, aby se tento můj negativní postoj změnil. Aby se něco zlomilo a já začal psát, jak je to tu skvělé, přesně tak, jak jsem četl před odjezdem sem. Zatím zastávám názor, že se mi tu nelíbí, ale jet sem na měsíc na dovolenou, to by byla opravdu bomba. Jsou tu nádherná místa, která stojí za to vidět. Jenže všechno je drahé jako svině.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s