Zraněný Šmudlík

14. 1. 2016

Naprosto nudný den obohacený o jednu ne úplně sexy prdel a bolavou ruku.

IMG_2373

Ráno nebylo ničím výjimečné. Ruka bolela, ale nebylo to tak hrozné. Naštěstí. Kdyby to mělo nějak pokračovat, tak ten šaman mi ji nechá upadnout.
V práci se hned všichni ptali, jestli jsem v pohodě. Měl jsem chuť jim vyložit celý svůj názor na jejich zemi. Jenže to bych je musel pozvat na kafe, a tak jsem radši řekl, že v pohodě. Naštěstí při práci mě ruka nebolela. Všechny vykonávané pohyby nebyly špatným směrem.
Snažil jsem se pracovat co nejlépe, jenže i tak jsem nasbíral docela hovno. Samozřejmě, že minimálku mám, to by bylo trapné. Jenže se moc nepřibližuji k 40 kyblíčkům, nýbrž jsem jednou udělal 31 a od té doby třicítka nebyla překročená. Koukám na ostatní, přijde mi, že jsou stejně rychlý. Potom je slyším se bavit a chce se mi brečet. Chci být mezi nejlepšíma a ne se plácat s davem. Nějak jsem to doplácal ke konci, uvidíme zítra, snad to bude lepší.
Jedno vzrůšo se v práci naskytlo. Po přestávce jsem mířil k žebříku a slečna přede mnou měla naprosto průsvitné legíny. Ale úplně. Byla jí vidět celá prdel a tanga. Jen jsem prošel mimo, pak se ohlédnu a to byla ta stejná, co nenosí podprsenku v kempu. Frajerka.
Když jsme dotrhali, jel jsem na místní okruh, protože jsem neustále při trhání slyšel řev motoru. Doufal jsem, že tam budou závody. Hovno. Byli tam tři týpci, co provětrávali svoje auta. Dvě GTR a jedno Porsche GT3. Aspoň jsem jim znesvětil záchody, třešně docela provětrávaj střeva. Dokonce jsem tam zjistil, že do toho moto-muzea je vstupné. Ha, lůzři. Já tam prošel zadarmo před pár dny.
Ve městě mi pořád vrtalo hlavou, jestli si chci pořizovat prut na chytání. Kdyby to byl jen prut, tak je to v pohodě. Jenže k tomu ještě povolení a x nástrah, které, jak sami víte, velice rád ztrácím. Ještě uvidím.
V supermarketu bylo v plánu koupit něco k jídlu. Skončilo to u sušenek, vloček a vanilkového mlíčka. Nevydržel jsem to, když už mám ty peníze.
,,Doma“ to bylo zase o praní a sprše. Voda byla tak studená, vodporný. Ještě k tomu vítr milión kilometrů za hodinu. Než jsem došel k ručníku, tak jsem vyschnul.
Potom čajík, psaní blogu a pozorování prádla, abych nemusel házet sprinty za ponožkami.
Včera jsem šel pozdě spát. Tak jsem si sehnul do trávy při polední pauze. Normálně jsem během minuty usnul a ve snu uslyšel sám sebe, jak začínám tahat nosem a přitom chrápat. Hned jsem vyskočil jakože nic a doufal, že mě nikdo neslyšel.
Vím, že se mi pár lidí vysměje. Jenže mě začaly chybět moje toulky po městě s kámošem. Ten pocit, když jsem si vzal svoje mokasíny, džíny, sexy košili, udělal si účes a jak modelína vyrazil na Audi do města. Jako pán. Tady jsem za šmudlu z Evropy, co po městě chodí jak vandrák v pracovním. Super pocit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s