Cachtání

25. 1. 2016

Morálka a třešně na dně kyblíčku a já na dně bazénu.

IMG_2712

Dobré ráno, Šmudlo, bych slyšel, kdybych byl doma. Jenže tady spím v autě na paletě a jediné, co slyším ráno, je řvaní budíku. Vždy mi to zvedne náladu, obzvlášť v 5 ráno. Žádné kapky mi nebušily do plechu, zklamání. Předpověď počasí je v Cromwellu úplně zbytečná. Koukneš, vidíš a do batohu si narveš oblečení na všechny případy i péřovku do -20. Celý ranní koloběh a můžeme zapřáhnout koně.
Sijo zase začal ,,Je tu stále pár lidí, co nechápou, co mají trhat.“. Tuto větu říká každé ráno naprosto stejně. Rovnou jsem si chtěl stoupnout k oněm lidem, ale nebudu se zbytečně provařovat. Čmoud, jak jsem slyšel Čechy ho nazvat, dočetl čísla, a já tam nebyl. Pffff, lůzři. Sbírám stále hrozná hovna, ale jsem v suchu. On si nejspíš myslel, že počet kyblíčku a kontrola třešní jsou svázané přímou úměrou. Prober se, tohle je reálný svět. Byl jsem jen línej.
Dneska začal druhý sběr. Méně třešní na stromě, více peněz za kyblíček. Co vám budu povídat, Sijo mě nečetl, to znamená, můžu pokračovat v tom, co jsem dělal. Opičky to mají taky v píči, už nic nekontrolují, jen skenují, šikulky. Mezitím, co ostatní nasbírali to samé, co já, a celou dobu tam běhali, přestavovali žebříky atd.. Já byl 2x na velké během práce, občas jen seděl na žebříku a čuměl a tak. Moje pracovní morálka je na vrcholu. Asi zítra budu čtenej, fakt mě to mrzí.
Smrděl jsem jak prase. I když mám bazény opravdu v lásce, po šesti letech závodního plavání jiné místo na sprchu mě nenapadlo. Opravdu jsem nechtěl znovu potkat pizizubáka v kempu. Ukázal jsem všem, jaký jsem sexy plavec, ale žádné děvy tam nebyly. Rychle jsem se na to vysral a šel se naložit do vířivky.
Frajeřinky ve vodě mě přeci jenom unavily. Doma, když jsem hrál hru na telefonu, mi vypadl z ruky, usnul jsem během hraní. Udělat si večeři a svačinku do práce mě stálo dost přemlouvání. Byl jsem ready usnout. Blog, zoubky a spinkat.
Už nevěřím žádné debilní předpovědi počasí. Morálně jsem se připravil na další den práce.

Během psaní deníčku jsem spatřil onen déšť, který by mě mohl spasit. Požehnal jsem mu, cituji: ,,Dešti, pojď do toho a vyjebej ten Cromwell do prdele“. Doufám, že to zafunguje.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s