Další krásný den v práci

21. 1. 2016

Zapomněl jsem na svého nej kámoše, tak hned přišlo potrestání shůry. Practise english a málo kyblíčku.

IMG_2542

Ráno… Bang! A už jsem byl v práci.
Majitel měl proslov, že k nim přišel mail. Říkal, že nemusíme zůstávat a poslouchat, co v něm je, ale že netolerují rasismus. Když začínal číst, tak snad všichni odešli. Já byl mezi prvními, tak ani nevím, jestli tam někdo zůstal. Každý měl v píči.
Ráno mi napsal můj BFF. Furt mi psal, jestli na něj myslím a tak. Až tak po půl hodině mi došlo, co mi naznačuje, hned potom, co řekl „víš, kolikátého bylo včera?“. Kurva! Je to ten nejlepší kámoš z nejlepších a ze všech lidí mi tu chybí nejvíc, promiň, Mami. A já zapomenu na jeho narozeniny. Nejsem tak dobrej kámoš jak on. Ještě jednou všechno nejlepší hodně štěstí, zdraví, úspěchu a pozdravuj v Riu. :*
Při trhání máme na sobě postroj. Je to jak batůžek. Zepředu je kovový kvádr, do kterého se zasouvá kyblíček. Po půl hodině trhání mi povolil jeden z popruhů a rozsypala se mi tak ¼ kyblíčku. Neměl jsem náladu, jako obvykle. Tak jsem si ulevil, zařval rusky ,,Jobanaje dirmo!“ (přeložil bych to jako zkurvená sračka). Slezl ze žebříku a měl hroznou chuť do toho kyblíčku kopnout. Představa, jak prokopnu jednu stěnu kyblíčku a zbytek třešní se rozletí všude, se mi opravdu líbila. Málem jsem to udělal, ale nakonec zdravý rozum vyhrál. Správně, trošku cholerik, ale dělám pokroky.
Třešně jsou opravdu na píču. Sběr jednoho kyblíku se protahuje čím dál tím víc. Z deseti třešní je jedna dobrá. Ne, nepřeháním. Na 40 kyblíčků za den můžu zapomenou. Celý den jsem kontroloval třešně, abych nemusel poslouchat kecy. Po obědové pauze a pokecu s Italem (od nyní Simon), který mi řekl, že to nekontroluje a sbírá všechno. Jedu stejnou taktiku. Uvidím, jak to dopadne zítra. Čtyři poslední kyblíčky byly opravdu shity.
Opět jsme měnili pozici. Táhneš se do jiné části sadu s žebříkem, cesta je značená malinkými kuželi. Šel jsem se Simonem, který má rád fotbal, tak nás napadla skvělá věc. Odkopat skoro všechny kužely do hajzlu. Puberťáci, ale lidi přicházeli i po nás, takže zas takoví čůráci nejsme.
Potom jsem zašel ošmelit sprchu ve zdejším kempu. Proud vody nejde ovlivnit a stříká to skoro jak vapka. Parádní sprcha, taková ta, co si užiješ. Na pokutu mi odpověděli, že ji prostě musíme zaplatit. Definitivně -200 $.
Dobrota v krámě, doma praní, jídlo, pokec s Němcem, usnutí v autě, než jsem začal psát blog, blog a spát, jsem nějaký unavčo.

Čím dál tím víc se bavím anglicky. To mě velice těší, i když často netuším jak něco říct, ale většinou mě pochopí.

Slyšel jsem drby v práci, že ACC (nemocenská) se platí po týdnu. Není to pravda, den, kdy jsem spadl ze žebříku a odešel, mi doplatili. A to hned při další výplatě. Funguje to rychle. Už vymýšlím nové pojistné podvody. Když jsem to říkal Simonovi, tak mi řekl ,,Vžit je to nelegální.“. Vy jste všichni tak správní, nemůžu z toho. Asi mám jiné vychování. Mě Máma vždy pochválila, když jsem donesl ze školy známky a použil tahák.

Prosím o komentáře a jestli vás něco zajímá, a nebo mi jen chcete dát bídu. Klidně do toho.

7 comments

 1. Škopíno · 19 března, 2016

  Miluju tě Olegu

  To se mi líbí

 2. zase škopíno · 19 března, 2016

  Do teď si vyčítam že jsem u 20. dnu měl pauzu a musím to celý dočíst (aspoň ze to stojí za to). Popravdě ve škole už mám s tvých bloggerských obratů třídní důtku za to že se tlumím jak kokot od začátku do konce hodiny.

  To se mi líbí

  • Šmudla · 20 března, 2016

   Dobře ti tak, doufám, že se i pochčiješ v hodině. 😀

   To se mi líbí

   • škopek · 20 března, 2016

    DOUFÁM ŽE TAM CHCÍPNEŠ NA ROZTRHNUTÍ STŘEV PO TĚCH TŘEŠNÍCH.

    To se mi líbí

 3. škopek · 20 března, 2016

  No ale až přijedeš tak doufám, že budeš ochotnej tvůj deník vydat knižně. Hned bych si ho koupil!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s