Dávám Like

19. 1. 2016

Dámy a pánové, dnešní den se mi líbil. Ano, nečtete blbě, opravdu je tomu tak.

IMG_2505

Ranní klasiku narušil jen ten fakt, že chcalo. Znamená to, že do práce se nejde. Déšť přestal a vzápětí přišla sms „dorazte na desátou“. Obléct, snídaně… už mě to nebaví ani psát. Co teprve vás to číst.
Přesuneme se tedy do práce. Začal jsem hned vedle toho včerejšího Itala. Dost jsme kecali, konečně. Takhle samota mě zabíjí. Musím se vyjadřovat, a tím nemyslím blog. Já potřebuji být v obklopení lidí a nejlépe, když rádi poslouchají ty sračky, co melu, a smějí se. To mě prostě baví. Procvičení ajiny bylo skvělé. Kupodivu mi to i šlo a týpek mě pochválil, jak dobře mluvím. No jsem prostě frajer, budu to sem psát pokaždé. Dost jsem toho s ním nakecal a byla fakt prdel. Jen jsem nasbíral úplné hovno, ale to mě nijak netrápilo. Angličtina je pro mě o dost důležitější. Do konce dne jsem se ještě bavil s jedním místním. Bylo mu i rozumět, bavili jsme se převážně o paštice. No co vám budu povídat, byla to taky prdel a klidně bych si krajíc dal. Zjistil jsem, že ani na Zélandu to není zas tak vyhrocené, jak tvrdili P a V z Christchurch.
Další zajímavá věc, co se stala v práci, byl pěknej pojeb od zaměstnavatele. Já se domníval, že jsou tu všichni blbí, ale ono hovno. Pár chytrolínu tu je. Šlo o to, že nás poslali na stromy, které už byly sbírané na druhé kolo. Furt jen přesouváš žebřík kvůli 5 třešním. Jenže nám řekli, že je to první, a tak podle toho vypadala i cena. Nejdřív nám přidají a potom takhle pojebou. Neříkám, že bych to neudělal stejně, ale bylo to trapné.
Brit mi včera řekl, že v místním kempu je sprcha a na tajňačku se tam můžeš naprosto v klidu osprchovat. Smrděl jsem jak prase, takže nebylo od věci to vyzkoušet. Vyšlo to a já byl ve sprše přes půl hodiny. Nikdy bych neřekl, jak je to skvělá věc. V tom kempu jsem zjistil, že tam týden stojí 19 dolarů. Přepočítal jsem to a je to levnější, než furt jezdit autem. Zítra se nejspíš stěhuji.
Ještě jsem navštívil krám, ale nejel jim server, takže free wifi nebyla. Ach jo. Letěl jsem domu a přitom si zpíval ruský popík. Na místě jen véča a spánek.

Staly se dvě věci, které se prostě časem musely stát.
První. Zvrhnul jsem hrnec při vaření. Jsem rád, že tam nebylo nic tekutého. Jen instantní těstoviny a já jsem naštěstí tentokrát dal málo vody. Vypadlo to na mojí dřevěnou postel já to vzal do ruky, hodil zpět a vesele pokračoval ve vaření dál.
Druhá. Čeští spoluobčané kempu mě poznali jako Šmudlu. Byl to divný pocit a byl jsem dost vzrušený. Juhuuu. Ani nevím, jestli jsem rád. Obzvlášť, když to tady tak hejtuju. No nic, přijít to muselo a reagovali kladně.

IMG_2496

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s