Sijo perlí

20. 1. 2016

Sijo během dne dělal chytrého, moc mu to nešlo. A já byl za hloupého, když jsem popletl 19 a 90.

IMG_2520

Ráno přineslo jen super smutek. To chceš. Pustil jsem si jednu písničku a připomněla mi mého BFF. Pokaždé si říkám, jaké by to bylo, kdyby tu byl se mnou. Měli bychom všechno v píči a byla by mega prdel. Hmm super, zpět do reality.
Sijo byl zase dneska chytrej. Jedna slečna se ho ptala, proč máme tak na hovno cenu. On, že je to v pohodě cena a mohli bychom dostat i nižší. Jasně, kámo, třeba stejnou jako v Bombaji.
Těžce jsem na to sral. Jako vždy obrat spodek, něco málo nahoře a další strom. Opravdu se s tím nebudu jebat. Jak den plynul, tak si toho Sijo všiml, že na to všichni serou. Stál jsem pod stromem a on, jestli nemůžu dosbírat strom vedle mě. Jakože cože?! Řekl jsem, že ne. Prej proč, protože nejsem žádnej kokot, abych dělal nejhorší větve. Povídám mu, že budu sbírat jen svůj strom. A jestli nevím, kdo tam byl, vypadám jako nějaký bonzák. Prober se, kámo. Dodělal jsem kýbl a šel na další.
Když to bylo kritické, tak nám začali říkat, ať lepíme nálepky na stromy. Jo jasně, to víš, že si ji tam nalepím, abyste mě potom mohli zjebat. Mám výmluvu, zapomněl jsem. Nikdo to nekontroluje, takže nasrat.
Po práci jsem si povídal s Němčicemi a ti říkali, že je normálně pojebávaj o kyblíčky. Jeden dva každý den. Tak jsem možná nepočítal blbě. Zítra to Sijo nahlásím. Stejně bude dělat blbého, to mu jde nejlíp. Jestli opravdu takhle šetří, tak je to, ani nevím. V Moskvě je to normální, ale Nový Zéland…
Moje plány o přestěhování se zrušily. Na místě jsem zjistil opravdovou cenu. Hned po tom, co jsem všechno vyplnil a tak. Devadesát dolaru za týden, trochu hodně, když mám bydlet v autě. Bylo mi to trochu trapné, ale co. Řekl jsem, že za takovou cenu tam nezůstanu a jel do svého kempu.
Chvíli jsem lezl pod auto, abych zjistil, co to tak rachtá. Bezúspěšně.
Sprcha, jídlo, výpočty o podělech, blog a spánek.

Přišla odpověď za vánoční přespání v autě. Hoši máte smůlu, vaše chyba. Díky, takže – 200 $. Ještě jsem jim napsal nějakou výmluvu. Pochybuji, že to zafunguje, ale co kdyby.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s