Civilizace

2. 2. 2016

Konečně jsem si vypral a pořádně pokecal. A potkal super řidiče.
IMG_3165

Ten Christchurch z tohohle pohledu nevypadá zas tak špatně.

Opět jsem nemohl vyspávat tak dlouho, jak bych si přál, kurva. Hodně práce a týden není zas tak dlouho. Do oběda jsem stejně dělal docela hovno, protože doma byl V. Furt jsem jen kecali a já aspoň stačil vyprat všechno svoje prádlo. Ty jejich pračky jsou tak na hovno, to není možné. Buben není horizontálně, ale vertikálně. Je to jak velký kýbl a jenom se to točí. Takže všechno je namáčknuté na stěnu a nezmění svojí pozici. Prostě na hovno, musím některé věci přeprat.
Po obědě jsme s V zajeli na pláž, moře bylo překvapivě teplé a my si vesele hráli ve vlnách. Já furt očumoval nějaké kočičky a kecal sračky. Jako vždy, hlavně ať je prdel. Nakonec jsme potkali přítelkyni V a já jel sám domu bez klíčů. Už ten Christchurch znám docela dobře, ani nepoužívám mapu. Cestou jsem se stavil v obchodu konečně si koupit něco normálního k jídlu.
Jenže jsem neměl klíče od baráku a jen doufal, že tam někdo bude. Bohužel nikdo. Naštěstí mě napadlo zkusit zadní vchod a ejhle, otevřeno. Prostě Nový Zéland, u nás doma by bylo všechno zamčeno na 6 západů.
Času nebylo nazbyt, dal jsem si jídlo a vyrazil za H. Společně jsme jeli za Štěpánem a Lenkou, které jsem již potkal ve Wanace. Cesta vedla přes serpentiny a před námi jel super pomalý minibus. Natolik nás to nasralo, že jsme ho v těch zatáčkách předjeli. To prostě nešlo, jel třicítkou.
Kluci vesele lezli po skalách. Velice rád bych se přidal, ale paty byly jiného názoru. Krátery se ne zcela zatáhly, ale uranová mastička z Ukrajiny jim velmi pomáhá. Táhlo mě to tak hodně, že jsem si přeci jenom nandal lezačky, ale pochopil, že to nepůjde. Na druhou stranu jsem se domluvil se Štěpánem na surfování v sobotu. Těším se jak malej Jarda a vy se taky těšte.
Po deváté jsem dorazil domu a smolil blog až do jedné ráno. No jo no, když se chci stát tou blogerkou roku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s