Jsem závislej

3. 2. 2016

Část práce je udělaná, ale ještě ne všechna, abych mohl být zcela v klidu. Jenže já to stejně všechno řeším na poslední chvíli, tak nemá smysl se předčasně stresovat. No to je moudro.

IMG_3206

Včera jsem se domluvil s H, že dovezu dneska v 6 auto. Jenže já si myslel že v 6 ráno. Poctivý budíček na 5,20 jsem ovšem vytípnul a spal dál. Když jsem se probral podruhé v 6,30 a nikdo mi nevolal, došlo mi, že mi toho moc nedošlo.
K snídani mě čekala vajíčka, takovou delikatesu jsem dlouho neměl. Dokonce jsem si udělal čaj s mlékem, už slyším to vaše fuj.
Potom jsem ještě čuměl na nějaká videa na netu a tak a následně okolo 11 začal pracovat. S tímhle mám velký problém. Jsem závislý na internetu a jeho obsahu. Musím furt prohlížet nějaké debilní obrázky na FB nebo videa. Bere mi to hrozně moc času a mě to sere. Budu se muset nějak přemoct a vynechat to úplně.
Práce jsem udělal docela dost, ale kdybych nečuměl na ty píčoviny, tak jí dám tak 2x tolik. No prostě pojeb. Jel jsem až do 5. Přebral jsem prádlo, co je čisté a co půjde na praní číslo 2, a vyrazil za H domu.
Zde už mě čekali, jel jsem pozdě, stane se. Jenže jak moje auto uvidělo mechanika, tak přestalo na neutrálu rachtat. No do prdele, hlavní problém a já ho nevyřeším… Naštěstí mě napadlo auto projet s mechanikem a taky že zarachtalo. Mechanik byl velmi příjemný, lehl si pod to a našel problém. Nějaký šroub mlátil do výfuku. Nasadil na něj kus hadice a problém byl vyřešen. Ještě mě potěšil, že auto je motorově a tak v pořádku, Toyota, co chceš. Avšak jeden ,,problém“ tu je, ve výfuku je díra. To znamená zvuk jak u Ferrari, jenže když to bude progresovat, může upadnout. Aspoň budu mít o čem psát. Takže auto je ready na další trip.
Sjel jsem do krámu koupit pivka pro mě, H a mechanika. Nic víc za opravu nechtěl. Nakonec jsem ještě seděl dvě hodiny s H na jejich krásné zahradě a kecal o píčovinách. Jak kiwáci blbě řídí, společnost jde do hajzlu, škola bičuje děti, aby se staly částí systému a další otázky, které hýbou světem, ale každý na to sere.
Nakonec docela ,,fresh“ jsem jel domu. Popil slivovici s kluky. Mezitím zevlil na internetu… tohle musí přestat, napsal blog a šel spát.

Automechanik mě zkoušel, jestli nejsem další ocas, co nosí křížek jako fashion doplněk. Nakonec z toho bylo církevní bratrstvo. Jelikož mechanik byl evangelista, H je křtěný protestant a já jsem pravoslavný. Docela setkání.

2 comments

  1. Míša Procházková · 12 února, 2016

    ta fotka mrkví je uplně na instagram, buď rád, že ho nemáš 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s