Obohacení blogu

26. 1. 2016

Už ani nejsem schopen si uvařit vodu. Celý den jsem strávil doplňováním blogu.

IMG_2728

Budík. Jak lahodný tón. No nic, odložit. Znovu a dost už, vstávám. Fuj, to bylo probuzení. Celý ranní koloběh, při kterém se mi 2x vyklopil hrnec s vodou, a pak přišla sms odložený start. Do prdele zrovna teď a já chtěl hlavně celý den volno. Onen déšť vyslyšel mé požehnání ze včera.
Ulehl jsem opět do postele a spinkal jak miminko. Mezitím mi přišla další, dnes volno zítra 6,30. Ha haaaa, konečně. Mám dojem, že déšť je spjatý s mým požehnáním a větrem. Pokaždé, když foukal jihozápadní vítr, tak v Cromwellu pršelo. Třeba kecám.
Po deváté hodině jsem se probral a popřemýšlel co budu dělat. Treky jsou tu tak podobné, vzhledem k reliéfu krajiny a vegetaci (dá-li se to křoví takhle nazvat), že se mi nikam chodit nechtělo. Počasí taky za moc nestálo. Knihovna, jasná volba pro dnešek. Musím přeci doplnit deníček pro své fanoušky. Sice se dají spočítat na prstech jedné ruky, ale nevadí. Všechno chce svůj čas. Třeba jednou budu potřebovat obě ruce, když jich bude 6. Hahaha. Pomalu ztrácím i smysl pro humor.
Odbila desátá hodina a já už stepoval před knihovnou. Zapnul PC a mastil blog do tří. Ještě mě čekal nákup a cesta domu, na které jsem viděl psa motorkáře i s brýlemi. Bourák.
Včera jsem se dočetl v knížce, že komunikace s klienty je velice důležitá. Nápis smudla.net padl jak ulitý na mé zadní sklo. Teď už budu jen sledovat vzrůstající rating mého blogu. Jen škoda, že tak 99% budou lidi, co nerozumí česky. Nevadí. Háček nad S by měl napovědět.
Splácl jsem véču, vyčistil zuby, napsal si deníček, přečetl knížečku a šel spinkat.

Deník pomalu plní svojí úlohu. Učím se psát česky a ne neandertálštinou. Pokrok, opravdu jsem nečekal, že i do mé hlavy se prosákla pravidla pravopisu. Všechny ty výmluvy typu jsem z Ukrajiny a tak. Sice byly funkční, ale slabé, když jsem v Čechách od 4. Byl jsem jen línej. Nyní si dokáži odůvodnit kde je jaké I/Y. Ani jsem nekoukal znovu na pravidla pravopisu, jen zapátral v hlavě. Těším se na první komentář, máš tam furt chyby…

2 comments

  1. Vláďa · 14 února, 2016

    Jo, jo! Pravopis je super! Třeba pravidla prosákli! 😜

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s