Pokušení

4. 2. 2016

Opět práce. Aspoň jsem potrénoval V a ještě nakoupil. Posed s kluky mě obohatil o nové zkušenosti.

IMG_3474

Ráno jsem se cítil skvěleeee. Hlavní problém je, že jsem si asi nějak ztlumil budík, a tak pokusy mého telefonu vzbudit mě jsou marné. Chvíli potom, co se moje líné já rozhodlo k vstávání, jsem stál u plotny a dělal čtyři vejce. Mezitím probral prádlo, protože 1/3 vypraných věcí byla špinavá, šly na druhé kolo. Super pračky.
Zevlil jsem u počítače tak do 2. hodiny. Dělal jsem, že pracuji, ale furt koukal na nějaké píčoviny. Naštěstí jsem dokázal i udělal kus práce. Opravdu se nemůžu dočkat, až dodělám web a budu to mít za sebou. Furt se to se mnou táhne jak sifl.
Po druhé jsme s V naskočili do vanu a jeli pro mixér a do bazénu. Mixér na výrobu nějakých dryáku na věčné mládí a bazén pro vitalitu. Upřímně má V líp zmáknutou biochemii než kraul. Dal jsem mu pár cvičení, tak by se to mělo zlepšit. Jinak mu to docela šlo, aby mi pak neříkal, co to píšu za sračky do blogu.
Znovu domu a dělat, že něco dělám. Po půl sedmé cesta za H s P a V. Celá banda po kupě. Docela sranda a docela hodně piva a paštiky. Pořád jsem se vzdaloval a letěl výš. To nemohlo trvat věčně a cidery mě dorazily. Hlavu jsem sklonil do rukou a nemohl ji ani zvednout. Jen jsem seděl a říkal si, že by to mohlo už přestat. Jenže hovno, stav se pořád ,,zlepšoval a zlepšoval“. Rychlá otázka, kde je hajzl a odpověď ,,Můžeš to hodit tamhle.“. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, po dosažení cíle. Voda, kterou mi přinesl V, mi posloužila na výplach žaludku. Všem vřele doporučuji, budete se ráno cítit jak rybička.
Cesta domů autem nabrala úplně jinou dimenzi. Směs alkoholu a paštiky byla hustá. Všechno se míjelo a kývalo. Chvíli jsem si říkal, jen škoda, že mi je tak zle.
Další mocnej večer. Městská pokušení mě dost ničí po měsíčním detoxu. Budu si muset dát další, na jablkách.
Dokýval jsem se do postele a šel …

Stala se mi super věc s mým Apple účtem. Kupoval jsem si aplikaci před novým rokem. Zvolil jsem kartu Mámy (ano, rozmazlený fakan), ale napsal svoje jméno. Takže to nesežralo peníze a mám dluh. A teď závěr, Máma zrušila účet a Apple mi nedovoluje změnit kartu, dokud dluh nesplatím. Můžete mi klidně napsat jak z začarovaného kruhu…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s