Setkání po měsíci

1. 2. 2016

Dlouhá cesta jako svině a na konci vytoužený odpočinek. Kecám, vytoužený panák a krajíc s paštikou.
IMG_3026

Výhled z kuchyně.

Dobře jsem se prospal a vstával před budíkem, každá minuta dobrá. Jelikož nás čekal trek 5 hodin a mě 6 hodin autem do Christchurch. Udělal jsem pár fotek a snídani. Společně s Darylem jsme posnídali a vyrazili na trek.
Ušli jsme ho o hodinu rychleji. Jenže já byl dost nasranej. Mozoly ze včera o sobě dávaly znát až příliš a Daryl se opět táhnul. Ani věci si neumí sbalit rychle. No, sral mě tam trochu. Moje nálada se ještě zhoršovala a já se jen modlil, aby už byl konec.
Nakonec přišel vytoužený poslední brod a já si mohl převléci boty za pantofle. Nepopsatelná úleva. Dal jsem rychlý oběd a mohli jsme vyrazit.
Polovinu cesty jsem jel s Darylem a potom ho opustil u pobřeží a pokračoval přes hory až na druhé pobřeží. Horské serpentiny stojí za to. Mít náhon na všechny čtyři a silnější motor, byla by daleko větší sranda. No, ještě by se hodily dobré brzdy. Stejně jsem to docela rval. V osm hodin večer jsem konečně dorazil ke klukům. Opravdu dlouhý den, jenže ještě nekončil.
P mi hnedka nalil panáčka a já začal vyprávět své příběhy. Pěkně jsme se pobavili a později se k nám přidal i jejich spolubydlící Ben z Francie. Jak jsem dlouho nic nekonzumoval, tak 4 panáčky, pivko a paštika se mnou udělaly divy. Byl jsem naprosto moc. Asi tak, že jsem byl rád, že stojím a v 11 jsem si ještě dělal večeři…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s