Užívám si to

6. 2. 2016

Slovo brodit dostává jiný smysl.
IMG_3589

Brodmistr V zkouší štěstí.

Budík vypadal tak, že jsem neustále kontroloval telefon, jestli mi nenapsal Štěpán ohledně surfování. Moje natěšení utichlo okolo 8. hodiny. Bylo moc pěkné počasí, a tak žádné vlny. Fňuk fňuk.
V tomto baráku jsou 4 pokoje. Jeden z nich je hned u obýváku a kuchyně. V tomhle pokojíčku spí náš spolubydlící Ben. Ben by rád vstával později než ostatní, jelikož pracuje od 3 do 10 večer. Jenže my s kluky na to máme jiný názor. Já přijdu do kuchyně jako první, pustím hudbu a začnu smažit vejce. Další je na řadě P se svým kávovarem a kdyby náhodou Ben stále ještě spal, V ho zaručeně probere svým mixérem. Hlavně, že je všechno v pohodě.
Probrali jsme Bena a sbalili si na ryby. Dojeli za H a společně jedním autem jeli do … no to kdybych věděl. Někam asi hodinu od Christchurch.
Rybaření nebylo nijak zvlášť napínavé. Pořád jsme postupovali dál a dál. Jelikož jsme si včera vyzkoušeli brodění řekou, kluci si to chtěli zopakovat. Proč ne, brodit se v řece přes dvacet metrů a hledat tu správnou cestu, kde tě to nespláchne. Nakonec to rybaření bylo tak zajímavé, že jsem radši šel brodit s V, jen pro prdel. H měl jako jediný za celý den záběr. Smutný příběh rybářů.
Cestou domu jsem po nesčetných bochnících chleba s paštikou hezky usnul. Navštívili jsme ještě J a mám u něj domluvené stříhání. Budu zase fešák.
Doma unavený jak nikdy jsem psal blog. Nemůžu se dočkat na to opravování.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s