Naprosto nádherná pláž

12. 2. 2016

Dnes jsem si připadal jak buchta z call centra, i frázi jsem se naučil. Zajel na farmy i na pláž.

IMG_4014

Zvykám si na spaní v autě, vzbudil jsem se jen 851 X.
Doufal jsem, že se do města dnes dostanu dřív, hovno. Konečně jsem se dokázal spojit se sestřenicí a kecali jsme tak hodinu na skype. Potom ještě telefonát s rodinou a najednou bylo po desáté.
Opět jsem musel do info centra, protože každý den přehrávám fotky do NTB a zapomněl jsem, že se mi některé můžou i hodit. Obvolal jsem všechny sady z nástěnky. Polovina mi řekla, že je plno. Druhá polovina to nezvedala. Super bilance. Psal jsem si i se svým Brazilským kámošem z Bendiga, ten mi dal kontakt na nějakou agenturu. Zítra u nich budu mít schůzku. Vypadá to dost nadějně. Uvidím jak výhodné budou podmínky, vypadá to židácky.
Následně jsem zajel do pěti sadů, všude plno, překvapivě. V posledním jsem potkal tři Asiatky, to zní jako začátek nějakého porna. Dali mi, ne to mi nedali, pár tipů a říkali že musím chodit po sadech a někde se práce určitě najde. Tohle je otázka, jestli je lepší je kontaktovat dva měsíce před sezónou a nebo přijet na místo a obrážet sady. Většina lidí řekne, že osobně je to lepší, ale na internetu jsem četl, že to jde i online. Stejně to mají skoro všechno přes agentury, aby se s tím nemuseli srát.
Asiatky mi ještě řekli, že aby se mi tu líbilo je třeba si to víc užívat, nekecej. Zajet na nějaká pěkná místa a tak. Dámy a pánové jel jsem si to užívat na pláž. Podíval jsem se na tu pláž, žádný WOW efekt neproběhl. Prostě pláž, nic víc nic miň. Prostě mě pláže neberou. Točit se jak prase na lehátku, není pro mě. Potápění taky nepřichází v úvahu, voda je tak studená, že plíce se smrsknou do malé pěstičky. Kdyby tam byla nějaká 20 m skála, ze které je možno skočit… Tak co se mi tu má líbit. Můj postoj je podle mě dost ovlivněn tím, že cestuji sám. Prostě ve dvou je to vždy větší zábava, i cachtání se v moři. Ještě k tomu moje největší dobrodružství tady je hledat si práci. Kdo kurva rád hledá práci… Jasně, že kdybych jezdil na vyhlídkové lodi, skočil si z padáku, dělal canyoning a další aktivity tak bych si pískal. Jenže tady jedna posraná noc v chatce na treku stojí 550 Kč a není tam nic, ani sprcha. Tohle je to absolutně nejlevnější, jinak jsou zážitky od 1 700 Kč a výše. Tak si to tu užijte magnáti.
Cestou domu jsem se chtěl pohonit nad vzrůstajícím ratingem mojí stránky, jenže jsem se nedokázal připojit na wifi. Smutný, asi budu mít mokré sny.
Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s