Zbavuji se závislosti

9. 2. 2016

Naprosto nudný den jsem dokázal popsat víc než jen ‚dělal jsem hovno‘. Tak se ponuď.

V

23.09 už hodinu sedím u laptopu a přemýšlím jak popsat den více než ve dvou slovech. Můžu tu popisovat, jak jsem celý den tvrdě pracoval nad deníčkem, ale já to chtěl dělat pravdivě… blbej nápad.
Dřina začala v 8 ráno. Musel jsem si nandat oblečení a vyčistit zuby. Jenže to nebylo všechno. Otevřít lednici, potom i tuňáka a udělat si k tomu čaj. Není žádná prdel. Co vám budu povídat, zkuste si to sami. Pracovní nasazení pokračovalo dál a já zapnul pračku. Hodinka stupidních videí a opět práce. Pověsit prádlo, moje oblíbená činnost, ale vysavač nesnáším ještě víc. Vrátil jsem se k počítači a čuměl na fb, další čas v píči. Nádhera, dvě hodiny mi trvá začít pracovat.
Při brouzdání internetem jsem se podíval i na mail. Super, myslel jsem si, že web je hotov. Hovno, musím udělat ještě korekce. Hlavně, že ani nevím jak na to. To bych ovšem nebyl já, kdybych to nakonec nezmastil.
Po dvanácté hodině jsem zapnul Photoshop a konečně začal pracovat nad blogem. Celá práce spočívá v úpravě barevnosti. Jinak by ty fotky z iphonu stály za hovno. Opravdu velice záživná práce. Nemohl jsem si odpustit přestávky na stupidní obsah internetu. Vždy jsem ale svoji závislost dokázal překonat a vrátit se k práci. Nestihl jsem nic jiného než blog, a to jsem chtěl jet pro pánev a termosku. Zejtra je to po cestě z města, tak to neuteče. Ovšem přišel příjemný moment, ne nemyslím paštiku, ale našel jsem svůj nožík. Happy endy bývají i v reálném životě.
Večer jsem ještě sjel na nákup, abych si tu uvařil dvě poslední jídla. Ne ty super mňamky, co žeru, když bydlím v autě. Chvíli po mém příjezdu zpět domu dorazil na návštěvu H. Doma už byl i P a společně jsme šli ,,posedět“ do garáže. Rozloučili jsme se s H a naplánovali můj příjezd na dvoustý den, tak jsem zvědav, jestli to vyjde.
Následovalo vaření s P. Ano ano, máme tu vaření s P podruhé. Já jsem vařil těstoviny, jako vždy, a k tomu řízek z krávy. Nevím, jak se to maso jmenuje. Jenže P na to šel svojí metodou. Do mixéru hodil brambory, okurku, rajče, papriku a nivu. Následně to rozmixoval na sračku. Ochutnali jsme to, ne, nebylo to dobré, ale ještě se to dalo. P si usmyslel, že to vylepší sojovou omáčkou a nějakým zeleným práškem (nedělám si prdel). Bylo to tak tuhé, že se rozmixoval jen spodek. P vzal lžičku a statečně to tam cpal. Vůbec nevadí, že do něj mohla jebnout elektřina. Hlavně, že to to Ing. Občas tu je sranda, přibližně každou hodinu.
Zase nějaká videa, inspirace z jiných blogů a napsat dnešní den. Nyní můžu nahrát asi deset dnů. Už nikdy to nebudu takhle protahovat, týden je max, potom je těch dnů hrozně moc.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s