Pod mrakem

16. 2. 2016

Dal jsem si exkluzivní oběd a hrál si hodinu na telefonu.

IMG_4226

Ráno jsem byl línej jak veš, protože jsem byl totálně rozlámanej po včerejšku. Bolely mě svaly, o kterých jsem ani nevěděl, že je mám. To je tak, když se neprotáhneš po cvíču. Pomaličku jsem se dostal z autíčka a udělal si jídlo.
Jel jsem opět do města, jelikož v kempu se toho moc dělat nedá. Doplnil vodu a šel do supermarketu. Hlavním cílem cesty byl chleba, na který jsem málem zapomněl. Hlavně, že jsem si koupil meloun. Je opravdu zajímavé, jak jsou rozdílné ceny v různých supermarketech. Za ten samý sýr můžete zaplatit od 1,5 až po 5 dolarů. To je trošku rozdíl.
Vzhledem k špatnému počasí jsem chtěl jít do knihovny upravovat foto na blog. Jenže knihovna byla naprosto narvaná. Ještě k tomu rozpoložení zásuvek musel vymýšlet fakt kokot. Uprostřed knihovny byl jeden kulatý stůl a u něj byly 4 zásuvky, dalších 6 stolu bylo různě rozmístěných po knihovně, ale stály u stěny. Jenže tam nebyly zásuvky. To kurva nemyslíte vážně, že máte zásuvky v zemi, ale ne na zdi. No prostě na kokota… Radši jsem tohle debilní místo rychle opustil.
Potom jsem čapnul meloun a šel do parku si dát oběd. Spořádal jsem ho celý. Jenže co, teď je 12, na hovno počasí a zásuvky nikde. Jenže v mém oblíbeném info centru mají zásuvku za 2 dolary, židi. Já si nepřipojuji pračku, mixér, televizi a vysavač, je to jen notebook. Víte vůbec, kolik to žere… Dal jsem jim 2 dolary a šel si 4 hodiny hrát.
První hoďku si ovšem hrál počítač sám se sebou. Usmyslel si, že nainstaluje všechny aktualizace, co někde našel. Já jen seděl a hrál si na mobilu .
Se zavíračkou isite jsem odešel i já. Vyrazil jsem domu a najednou volné parkovací místo u wifi budky. To musí být znamení, zastavil jsem a začal nahrávat blog. Potom jen nasdílet a bla bla bla.
Mezitím, jak jsem nahrával, kolem auta prošla pěkná kočička a hezky se usmívala. Postavičku měla opravdu pěknou, xichtík by mohl být lepší, ale to ten můj taky. No jenom jsem čuměl a zůstal sedět v autě, takový hrdina jsem.
Doma jen formalitky a dobrou.

IMG_4225

Welcome to kýč land. Nástěnka místního Isite.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s