Jde se opět pracovat

23. 2. 2016

První pracovní den skoro po měsíčním volnu. Hlavně, že mělo být dvoutýdenní. Mami, já za to nemůžu, že sezóna začíná až teď.
IMG_4759

Moje nové hate place.

Tamtadadaaa. Budík v 6 ráno, kdy prostě musím vstát. Pět hodin spánku bylo tak akorát, jo jasně. Snídaně a sprinty do práce. Je to tu, jdou se dělat těžký prachy. Na farmě jsme každý dostali svůj košíček na jablíčka a upravili si ho na svoji postavu. Mám jen trochu problém se do něj dostat. Protože mám ramena z plavání, jenže v pase jsem jak Somálec. Takže mi ty ramena sotva prolezou dírkou na pas. No jo jsem sexouš, holky, moje číslo je 0274. To víš, že jo…
Je tam s námi i jedna Češka. Hned mě odhalila. Já úplně jak si to poznala a ona podle trička. No kurva, to jsem fakt šmudla. Vzít si triko, kde je napsáno Plavání SCM a chtít být inkognito pro Čechy, je opravdu blbý nápad, nevadí. Potom náš Ross Boss začal vysvětlovat, jak se trhají jablíčka a jakou mají mít barvičku. Zatím jsme placeni od hodiny, ale ona brzy přijde změna na kontrakt. Taky podle toho pracuji. Dělám těžký hovno a jen žeru jablka. Stylem, že si do něj jednou kousnu a zahodím, rich bitch. Na druhou stranu to se mnou zas tak bídně nevypadá jako s třešněmi. Ovšem až na to, že ta jablka jsou zasraně těžká. To nebude jako třešničky… Kámoš měl pravdu, vyrostou ti svaly na svalech. Aspoň dobrý workout, budu in Pražák.
Je tam s námi i jeden Taivaňan, fakt nevím, jak se to píše. Chudák byl zmaten,ý jakou barvičku má sbírat. To jsem čuměl i já, jak byl neschopný. Myslel jsem si, že já jsem tu největší šmudla… Nicméně mi vzal slunečnou stranu stromu, kde byla jen červená a mně nechal tu na hovno. Bylo mi to jedno, jelikož pracujeme od hodiny a potom každý dostaneme svojí řadu. Chudák toho nasbíral asi 3x tolik co já, jeho chyba.
Potom jsem jel do města si pomasírovat svoje ego nad vzrůstajícím raitingem blogu, ale hovno. Bohužel mých fanoušků není zas tolik. Smutný příběh. Na těch pár apeluji, potřebuji to kurva nějak zlepšit. Tímto tempem tu blogerku roku nevyhraji. Pojďte do mě, bídu za všechno (do komentářů) a pokud se vám to líbí, řekněte to každému, koho potkáte. Dobrou, zítra zase práce…

2 comments

  1. Honza · 26 února, 2016

    Ty vole Šmudlo, se z tebe poseru…. 😀 Doraž na kiwi, ale to se jede na contract hned, takže moc rich bitch nebudeš!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s