Jsem se napracoval

24. 2. 2016

Jel jsem naprosté bomby, jabka padala jak švestky do binu (kontejner na jabka). Když konečně skončila práce, já si mohl odpočinout a zjistit něco o hřebenu.

IMG_4762

Zase práce, říkám si po ránu. To je to teprve druhý den a mě už to moc nebere. Ranní klasika, od dob Cromwellu se nic nezměnilo. Tím mám na mysli vůbec nic. Snídaně naprosto stejná, čínská polévka s taveným sýrem a čaj. Jsem opravdu šťastný, že můj žaludek stále pracuje. Záchod a nohu na plyn.
Cesta do práce byla ala tankista. Co to znamená, zamlžené okno zevnitř jako svině. Byl jsem vynucen si udělat malý proužek jako tankista, abych viděl aspoň pruhy na silnici. Trochu jsem zdržoval provoz, ale co. Nepojedu jak blázen, když vidím hovno.
Práce pokračovala ve stejném stylu. Taivaňan sbíral, já jen seděl na žebříku a žral jablka. Byla to naprostá nuda. Potom jsem si pustil hudbu a docela to pomohlo. Nějaké rychlejší skladby a já měl chuť trhat. Zanedlouho byla lajna hotová a konec. Jakože cože, vždyť je jedenáct. Bohužel, další stromy už nejsou. Čeká se na dozrání, no tak to je super. Mělo by se začít v neděli nebo pondělí. Tak uvidíme.
Češka říkala, že mají v plánu jet na nejčistší jezero na světě a zvala mě taky. Prý je tam nějaký 4 hodinový trek. Bohužel jsem si nevzal kontakt a nenašel ten trek. Všechny, co vedly k tomuto jezeru, měly snad přes 20 km. Uvidím, až se vrátí. Nudaaaaa.
Hlavně jsem jel do města si najít nějaké info ohledně toho treku na internetu. A co myslíte, že se stalo, prosral jsem 2 GB internetu na FB. Ou, opět se projevila závislost. Došel jsem tedy do knihovny a tam se snažil něco najít, avšak jsem narazil na problém. Nikde nic, to tu máte jen tu svojí kinder turistiku a nikdo nejede bomby… Na druhou stranu jsem našel konečně turistickou mapu hřebenu Arthur. Pořád se toho nevzdávám. Mapu bychom měli, jenže tam nebyla žádná literatura na tohle téma. Hodná knihovnice mi poradila navštívit kancl, co má na starosti rezervace. Bohužel jsem to nestihl o půl hodiny. Před tím jsem ovšem navštívil obchod s kempovým vybavením. Zeptal jsem se prodejce na onen hřeben a on prý, jaké mám zkušenosti. Byl na sedmi tisících a on pokračoval dál, jaké mám vybavení. No, mohl bych mít lepší, ale když se budu dostatečně modlit, mohlo by být dobré počasí. Ovšem prodejce mě dokázal i potěšit. Řekl, že nepotřebuji mít s sebou stan. V dosahu hřebene by mělyabýt přírodní místa na přespání. Už vidím, jak se tam v noci zeseru strachy, když ani v chajdě mi to nebylo příjemné. Opět mě odkázal na zprávu rezervace. Zítra to omrknu.
Do kempu jsem dorazil cobydup a potkal Koka. Chce si udělat postel. Na to jsem jen řekl, že je to easy business. Pokecal s lidmi v kempu a jedna Němka mě pohladila po vlasech. Já uplně, jako to má něco znamenat, nebo jako co… A potom jenom, no do píči, tři měsíce bez buchty dělají divy. I pohlazení mě vyvede z rozpaků. Ach jo.
Večer přišel football time. Ti, co mě znají, vědí, že tohle není time pro mě. Ale stejně jsem se přidal a kurvil to. Pak jen nuda a dobrou.

IMG_4763

Tankista.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s