Další tréning morálky

3. 3. 2016

Mysl se opět dokázala povznést a ruce s hlasitou ránou překonaly rychlost zvuku. Já se tu snad naučím i sebekontrole. To bude zázrak.

IMG_4998

Tak dneska byla opět zima. I když jsem na sobě měl termo hadry, svetr a spacák zapnutý, až na malý průzor na vzduch. Jen tak pro představu, aby jste věděli. Klasické ráno, toyotka se vyškrábala na silnici a už jsem letěl do práce. Když vyrážím od kempu, který je za kopcem, je u nás stále tma. Jakmile se však dostanu na druhou stranu, přivítá mě nádherný východ slunce. Klidně bych si ho nechal ujít, že.
Tvrdý repík v autě mě nabudil, abych jel ,,celý den“ bomby. Na místo jsem dorazil jako první, hned na to přijel i jeden Kiwák. Nazul jsem si své fešné holinky a vyrazil. Lov na dolary může začít. Nadšení mi však moc dlouho nevydrželo. Dokázat se soustředit na obě ruce, aby najednou pracovaly, je občas obtížné. První bin mi trval 2 hodiny, taky jsem se mezitím byl vysrat, ale to je vedlejší.
Po 8. dorazil Frantík, pozoroval jsem jeho techniku. Ten vocas sbírá všechno, jo tak takhle to děláš. No vyzkoušel jsem to taky a hned to šlo rychleji. Ještě k tomu jsem se namotivoval, abych se plně soustředil na ruce, a bylo. Opět jsem jel bomby. Než se mi podařilo překonat tuto bariéru, hrozně mě to sralo. Ovšem pomohlo mi, když jsem si opět vzpomněl, proč to dělám. A takhle jsem to dělal pokaždé, až mě to přestalo srát. Já jsem ale nepovolil, naopak. Začal jsem se ještě hecovat. Zítra musím jet bomby od rána. Dnes tu je další pokrok, 6 binu za 10,25 hodiny s tím, že jsem měl dvě přestávky. Ráno se vysrat a na oběd. V Praze je prý v módě workout, tak nechci zaostávat. Přijeď si to vyzkoušet taky.
K večeru dorazil i šéf a koukal na můj bin, a kurva. Vytáhl z něj jen jedno jabko, i když do něj chvíli koukal. Řekl, že tam nepatří a zatím v pohodě, ještě mi předal smlouvu, která obsahuje, že nám může strhnout 20-100% platu, jestli biny budou špatné. Jejda, uvidíme, jak dopadne tahle várka.
Domu jsem dorazil dost vyčerpaný, chvíli si povídal s Němci a potom šel do sprchy. Uvařil si, podepsal papíry, napsal blog a šel spát. To je všechno, co stíhám. Dobrou.

IMG_5003

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s