Já chci domu

4. 3. 2016

Hory cvičí morálku, tak to tedy ne. Jabka jsou na tohle jedničky.
IMG_5011

Za chvíli tu budu mít přehled východů slunce.

Další hadry mi pomohly přežít noc, aniž bych umrzl. Doufám, že nakonec na sebe nebudu muset nasazovat celý šatník. Snídaně, pokec s rodinou a jede se. Hudba na plné pecky, abych neusnul za volantem. Po cestě jsem ještě vyfotil, jak vstává sluníčko.
Opět jsem byl v práci první, napatlal se krémem a vyrazil. Jenže ráno je taková zasraná zima. Jakože jabka a stromy jsou zmrzlé, no, a pak i tvoje prsty. Takže prstíky se proměnily ve větvičky a nešlo to vůbec rychle. První bin za dvě posrané hodiny. Paráda, tak takhle si moc nevydělám. V průběhu dne mě posedla myšlenka návratu do Prahy, matky měst a nálad. Tohle je poprvé, co jsem nad tím uvažoval dost vážně, jabka jsou mrdka a Zéland taky.
Do oběda jsem udělal 3 biny, což je v pohodě. Po obědě mě čekaly další tři, aspoň jsem si to myslel. Ale hovno, přesunuli jsme se na shitové stromy, kde jsme byli první dva dny. Což znamená, že už byly jednou vysbírané. No naprostá sračka za stejné peníze. Zéland se mě chce zbavit.
Pracoval jsem od 7 do 18,30 s půl hodinovou přestávkou na oběd, to je všechno. Poslední dva biny mi trvaly pět hodin. To není ani posraná minimálka a rozhodně to není žádná prdel, tak se přestaň smát. Hlavně, že ti na začátku řeknou, když budeš makat, tak si můžeš vydělat fakt dobré prachy. Makat, jakože makat, co kurva znamená v jejich ponětí makat. Že jsi kyborg s dalšíma rukama a s laserovým viděním. Jdi do prdele, Rossi Bossi, vyliž si píču. Opět jsem samozřejmě trhal naprosto všechno, seru na to. Vyhodí mě, a co jako. Nebudu tady šaškovat.
Protože někteří Němci odjíždějí v sobotu, je dnes kalba, ale co, Ross Boss mi to celé posral. Zítra musím do práce, bych se na to vysral. Jebu na to, zleju se (v míře, Mami).
Nasbíral jsem okolo sadu dříví, zajel do města pro potraviny a pivka. Když jsem dorazil do kempu, už hořel oheň a vedle něj byla hromada dříví. Tak do prdele, proč jsem to sbíral, nevadí, o to větší bude oheň. Udělal jsem si jídlo a připojil se k ostatním. Hráli jsem hry, pili, paštikovali a tak. Byla prdel. Večer se vždy uklidním a říkám si, že to tu není zas tak špatné, ale práce mě ničí. V půl druhé jsem konečně šel na kutě, dobrou.

IMG_5020

Němka.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s