Jiná dimenze

1.3. 2016

Začalo Hungry Games na jabka. Moje skóre goldu se zvyšuje.

IMG_4965

Budík nám oznámil tří měsíce, kámo, ofiko. Už jenom 6 a jede se na Tailand. Tak na tohle se těším, ale zpět do reality. Která nebyla zas tak hrozná jako den předtím.
Naběhl jsem do práce a začal trhat typickým tempem v posedu na žebříku a s jabkem v ruce. Avšak desátá hodina se mi stala osudovou. Nastal čas velkých změn a činů. Moje mysl se povznesla a ruce překonaly zvukovou bariéru. Ano, je to tu, trhá se na kontrakt. Co si neutrhneš, to nemáš. Ou jeee, probudil se ve mně hlad. Jabka na stromech se proměnila v dolary. A kdo by nechtěl celý bin dolarů. Soustředil jsem se jen na jednu věc, používat obě ruce. Jablka padala do koše a já ho nestíhal vynášet. Jediné, co narušovalo mojí rovnováhu sil, byli traktoristi. Občas vozí biny naprosto dementně. Musel jsem na ně čekat a potom opět nasazovat tempo. Potřebuji se ještě zdokonalit ve svém umění a vydržet v práci 11 hodin. Tehdy budu rich bitch a konečně budu moct vrátit peníze za auto. Už se těšíš na nové boty, Mami.
Za celý den jsem nasbíral 4,5 binu. To, co se zdálo včera nemožné, je dnes zdoláno. Jelikož jsem první půlku binu dělal 2 hodiny. Chci počet binu vytáhnout na 8 za den. Kurva, já tam budu do setmění, ale dám to, časem. Abych nahnal skóre, začínám zítra v 7. Bohužel to nejde dřív kvůli světlu.
Sprcha v kempu mě krásně osvěžila. Nabrousil jsem si své šaolinské meče na rukou (nehty), tak to natrhám 10 binu. Mezitím dorazil Lio se Sarou a potom i další lidi. Pokec, karty, fotbal a večeře. Jdu spát, zítra mě čeká druhý velký den v práci. Dobrou.

Používám v práci osvědčenou techniku ‚hlavně se s tím nesrat‘. Po mně jsou ty stromy naprosto prázdné. Jsem zvědavý, jak to zítra dopadne, nebo kdy to kontrolují.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s