Kiwáci jedou

27. 2. 2016

Juhuu, máme tu 90. den a co, ne kurva, nelíbí se mi to tady. Chybí mi jen 1000 dolarů v kapse na každý den.

IMG_4929

O den později… co jsem vlastně včera dělal?
No, musel jsem vstát, v kolik. A deset, dobře, co bylo dál. Většinou následuje snídaně, takže i včera musela být. To bychom měli, ale co dál. Hmm.
Bylo trochu pod mrakem a já se vysral na praní a jel do města za mojí drogou, internetem. Naklusal jsem ke knihovně. Super, otevřená jen do jedné, to jsme tu akorát. Nevadí, budka to jistí. Na internetu opět nic zajímavého. Kupodivu mě nikam jako grafika nevzali. Co mi tak chybí, že by CV nebo víc seriózní přístup. Ne, je to jediná věc, nejsem Kiwák (místní). Oni radši svého negramotu než cizího. Upustil jsem pár slziček a šel si spravit náladu do obchodu. Ne, neuhodl jsi, nekoupil jsem si 5 kg čokolády a nesnědl to sám. Jen džus a sýrové housky.
Když jsem dorazil do kempu, Koko začínal stavět svoji postel do auta. Není nic vtipnějšího než Francouz s nářadím. To je jak, když já vařím. Normálním šroubovákem se snažil přivrtat nohy k desce, moc mu to nešlo. Nakonec, když už se na to vysral a chtěl desku jen položit do auta, zjistil, že je moc široká. Hahahaaa to je dement, nemohl jsem z něj.
Hned, co jsem se po půl hoďce přestal smát, začal foodball time. Následoval bembinton a nohejbal. Škoda jen, že Lio zničil košíček a my nemohli udělat turnament… Snad ještě lepší, než Francouz se šroubovákem je, když Francouz má zpaštikovanej hledat dříví na večer. Naprosto nepoužitelný. Po setmění jsme si sedli u ohně, pili a hráli nějaké hry. Okolo dvanácté se párty chýlila ke konci a najednou dorazilo nějaké auto až k nám. Vylezli z něj 4 nachcaní, zpaštikovaní a někteří víc než to, kokoti a jedna šlapka. Promiň, kočičko, ale kdyby ses viděla… Ze začátku s nimi byla prdel, dělali dobrou šou a my jen čuměli. Sedumnáctiletej fakan mi říkal, jak bych měl vykoušet různé drogy, že LSD je fakt super a drogy taky. Kámo, kam čumí tví rodiče, asi jsou stejně omezení jako ty. Mám takovej pocit, že Nový Zéland kvůli této generaci bude opět kolonizován hladovými Evropany. Dobře jim tak.
Sranda nás přešla, když ti kokoti začali brát naše věci a strkat si je do auta, vtipálci. Nakonec i s pár věcmi odjeli. My jen v šoku seděli dál. Potom říkám našemu kámošovi Kiwákovi, jestli si z nás nedělá prdel. Jeden z těch týpku byl jeho spolupracovník. Nějakej jeho kámoš s dalšíma kokotama přijeli sem, udělali bordel, rozházeli nám věci, aniž bychom si toho všimli, a ještě nějaké odvezli. Co to máš za vyjebané kámoše. Tohle se kurva nedělá. Týpek docela čuměl. Nakonec se vrátili a i věci, ale ne všechny. Vypadli a my se během půl hoďky rozešli, dobrou.

Žití tady mi nepřijde už tak těžké jako předtím. Ano, já vím, že těžké není, ale přečtěte si sekci o mně. Chtělo by to další výzvu. Taky bych potřeboval potkat nějakého Brita a naučit se opravdovou angličtinu a ne tuhle naši patlaninu a už vůbec ne kiwáckou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s