Neděle v Motuece

28. 2. 2016

Barvitě popsaný den jednoho Pražáka ve vesnici.

IMG_4946

Z postele mě vytáhlo jen to, že se v autě už nedalo být. Téma dnešního rána, zasraní Kiwáci. Židle, nádobí v píči. Tak takhle nám ty věci vrátili. Lio hned vyrazil za těma fakanama a v patách jim byl Koko s naším Kiwákem. Super, ale co budu dělat já. Němky z kempu jely na trhy, tak proč ne.
Už jsem je tu měl jednou focené, ale teď je popíšu. Trhy, ne Němky. Je tam všechno, kamaráde. Elektrická kola, zelenina, vetešák, knížky, fresh, klobásy, homemade věci a další spousta píčovin. Mezi nimi jsem našel své nové brýle. Konečně nebudu na selfíčkách vypadat jak Asiat. Po půl hodině k nám dorazili kluci s věcmi, ale ne se všemi. Kiwáci jsou, tvl fakt bych tu s nimi nemohl být. Zpět k trhům, jsou opravdu malé, jak u nás v Říčanech. Ono není divu, Motueka je snad ještě menší.
Tak trhy bychom měli, nuda. Jedna hodina a nejradši bych vzal auto a jel někam dál, uvidět něco nového z této Nádherné Země. Už mě to tu nebaví. Jenže co, zítra nastupuji do práce. Ou jeee, za chvíli budu rich bitch a pojedu do píči, kde to bude naprosto stejné. Palec nahoru pro Zéland. Aspoň si vydělám peníze… relativní pojem. Pár posraných dolarů za blbá jabka mi opravdu život nezmění. Tohle píšu pro ty, co tu vidíte PENÍZE. O kurva, zase jsem odbočil. Cože, o čem že jsme se to bavili. No jasně ,nuda v B… ne Motuece. Jeli jsme chytat ryby. O ne, nepřestávej číst dál, nebyli jsme na rybách celý den. Byli jsme tam sotva 30 minut. Bez nástrah tam není moc co dělat.
Napálil jsem ruský rap do maxima a jel do obchodu. Teď mám zásobu mrkve, tak na 3 dny. Chutná mi jako svině, jsem jak Buggs Bunny. Já za to nemůžu, že je tak levná. Ani nevím, kolik stojí v ČR. Vždy vše kupovala Máma. Já jen nakupoval paštiku. Jo jo, jsem rozmazlený a hodlám v rozmazlování sebe pokračovat. Jasně, že když už jsem byl ve městě, neodolal jsem chuti internetu a naběhl k budce. Překvapivě nic. Nikdo mě nemá rád, dobře, pseudo kamarádi. Podíval jsem se na video, jak se jezdí za normálního provozu nad 200 km/h, a snažil se to napodobit cestou domu.
Rádi byste věděli, co jsem dělal v kempu, ale hovno. Je tu jen zkurvená nuda. Pojď do toho, dej si za úkol popsat svůj den a zjistíš, jak vzrušující život máš.
Lio a jeho přítelkyni Saře jsem vykládal budoucnost z karet. Lio je týpek, co od 16 let bydlí sám, i když mu je teď 25, je hrozně dospělý. Těmto lidem chybí primitivní smysl pro humor, a tak moje vtípky ho moc nebaví. Na druhou stranu je tu Sara, která mi hrozně připomíná malou holčičku. Zajímavá kombinace. Když jsem jim vykládal karty, tak Sara se u toho smála a Lio to bral hrozně vážně. Ach jo.
Během večeře za mnou přišla Němka a věnovala mi svojí židličku. Juhuu, konečně mám židličku. To je tak sweet. Potom jen hry dopisování blogu. Druhá večeře, blog, spát, dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s