Realita je zpět

29. 2. 2016

Je to tady, opět se jde makat. Rozjezdy pro hvězdy s jablíčky pro britský trh.

IMG_4955

Budík je ta věc, co tě po ránu opravdu nakopne. Obzvlášť, když máš jít za jablíčky. Naběhl jsem za plotnu, uvařil a papkal při poslechu ruského repu. Do práce jsem dorazil naprosto přesně, vždy mě to potěší. Ani o posranou minutu déle. Šefik dorazil na pickupu a my naskákali na korbu.
Chvíli nám povídal o barvičce a dalších píčovinách. Nakonec jsem dostal celou řadu pro sebe, obě strany, a mohl začít makat. Jablíčka byla hezčí. Vesele jsem si to tak trhal, ne, tohle nejde dělat vesele. Pořád mě to tam hrozně sere, je to zkurvená práce. Takhle na píču práci jsem nikdy neměl. Hlavně, že jsem chtěl bídu. Vole, to nechceš. Najednou ke mně přišel Ross boss a povídá, že se s tím moc serem a můžeme brát skoro všechno. Tak první základ úspěchu tu máme, srát na to. To by mi šlo, ale sbírání už tolik ne. Za celý den jsem dokázal sám nasbírat 2,5 binu, Naprostá bída. Abych dokázal za den udělat minimálku (14,75 $/h) musím nasbírat přibližně 4,5. To je na hovno. Nevím, jestli tyhle podmínky jsou super. Protože u té paní, co jsem si půjčoval loď, mají za 5 bin plus 25 $. Jakože cože. To chci taky, ale mají větší biny. Tohle je vždy tak těžké zjistit, kde je to dobré a kde ne. Oni totiž moc rádi tyto informace nesdělují. Vždy ti odpoví:“no, ono je to tak přibližně všude stejné“. A kolik tedy za bin, „no, ono je to tak stejné všude“. Demente, já chci čísla. Tímto bych ukončil jablíčka pro dnes. Ale slibuji, Mami, budu se snažit.
Město, chleba, wifi, kemp. Hnedka na příjezdovce jsem potkal Koka a další lidi. Zrovna opravovali sjezd, úctyhodný čin. Bylo to tak rozsekané, že jsi si říkal, vyjedu to ještě zítra. Stejně si myslí, že je to tak na týden. Schválně, jak dlouho bude trvat dokurvení cesty tak, že tam nikdo nevyjede.
Pomalu si opět zvykám na sprchu. Odvykání od normální je tak těžké…
Lio mě pokaždé učí nové recepty, protože ve Francii dělal šéfkuchaře. První člověk, co to dokáže popsat normálně, ne jako přiměřeně, trošku a další naprosto nepoužitelná slova. Ale já si jedu stále svoje instantky. Myslím, že dospěje spíš můj žaludek než já.
Potom zase nějaké hry, pokec a spinkat, zítra opět navýším své skóre. Dobrou.

IMG_4957

Drsňák na nákupech.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s