Úvaha na téma život

26. 2. 2016

Dělal jsem přes den v celku hovno, a tak bylo třeba okořenit deník. Který mi mimochodem pomáhá posouvat sama sebe. Přesun na Zéland byl důležitý krok.
IMG_4907

Koukej na ty žabí prsty a buřtík mezi nimi. Píchnutí včelkou Májou.

Nejradši bych napsal dobrou a šel spát. Jenže mé odhodlání nezná hranic a já jsem ready dopsat tento deník do konce. Protože tento deník mě nemá udělat slavným, ale naučit věcem, jako je gramatika, vyjadřování se a vytrvalost. Ne, nedělám to pro vás, kdo to čtete, jsem sobeckej zmrd a dělám to výhradně pro sebe. Jasně, že chci mít úspěch. Kdo kurva ne, nikdo nechce být nula. Chci to dělat tak, aby to zaujalo masy, ale nevím, jak zaujmout a zůstat na stejné vlně. Nechci si vymýšlet žádné píčoviny. Má to být striktně můj pohled na věc. Potřebuji najít správnou cestu…
Ráno jsem… to každej zná. Pokaždé, když mám den jako tento, přemýšlím, jestli psát nějaká moudra. Co tu mám někomu ukazovat jak na to, když sám jsem Maminčin mazánek. Ale tohle není život, jaký chci žít. Nechci žít jako člověk chodící do práce. Je to skličující. Seru na ty vaše názory, že tohle je život. Jestli takhle skončím, tak jen proto, že jsem nešel dostatečně tvrdě za tím, co chci. Každý den, když toho neudělám tolik, co bych chtěl, si tohle říkám. Musíš víc makat, víc dělat, víc myslet. Musíš jet bomby a zastavit se jen, až budeš v cíli, i když… Tak teď už to víš, kámo, tak něco dělej, jestli nechceš být nula. To platí kurva i pro tebe, Šmudlo.
Teď si připadám jako třináctka, co si kopíruje moudra pod fotku prdele. Seru na to.
Konec mým výlevům. Dojel jsem do kanclu, co má na starosti rezervace, a zjišťoval další info o hřebenu. Prý jsem první, co se na to ptal, super. Je to opravdu nebezpečné a blá blá blá. Opravdu mi to nedoporučoval chodit, ale prý, jestli to půjdu, potřebuji stan, mapu a lokátor, kdyby náhodou. Takže ještě uvidíme, stan se mi kupovat moc nechce. Ještě mě překvapilo, že tu nemají kategorizaci náročnosti. Opičáci, to nemyslíte vážně. První alpinistická organizace na světě, ale vaše kategorie jsou začátečník, pokročilý a zkušený. Profesionalita na každém rohu. Nevím, co dělat, jsem z toho posranej. Nejvíc asi ze spaní venku v lese samotný. Ale na druhou stranu vím, že když to dám, posunu své hranice. To je to, co chci, tak kurva co mám dělat.
Cestou do knihovny jsem natankoval a zkontroloval tlak v pneumatikách. Zašel koupit Plzničky, protože v sobotu bude párty, a pokračoval do knihovny. Tam jsem pár hodin kradl internet a elektřinu. Stáhl si nějakou hudbu a koukal na anglickou gramatiku. K mému údivu je toho hodně. Potřebuji nějakou učebnici, kde to bude všechno sepsané. Nechci mluvit jako neandrtálec.
Večer v kempu jsem jen s Francouzi hrál hry a přemýšlel… dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s