Zkurvená práce

5. 3. 2016

Tak tedy jabka mi dávají těžkou bídu. Moc to psychicky nezvládám, ale to je jen otázka času. Musím se uklidnit.

IMG_5077

Po včerejší párty jsem se fakt cítil na to jít něco trhat, ale co naděláš. Než jsem vylezl ze spacáku, tak jsem málem 5x usnul. Takový to, když si řekneš, no jen si lehnu a pak, kurva, ono už je 10. Nikam jsem nespěchal a pokecal i s BFF po telefonu. Vylíčil jsem mu, jak si to tu užívám a že chci každý posraný den domu. Samozřejmě řekl, že je to skvělý nápad a ať za dva týdny dorazím. Prý se akorát vrátí ze soustředění.
Do práce jsem dojel o půl hodiny později, ještě pokecal s kluky a jablíčka už čekají. Ty zkurvené stromy ze včera bych nejradši spálil. Jsou tak tenké a bez listů, že za nimi není skoro stín. Je to druhý sběr, takže tam nejsou ani jabka a ta, co tam jsou, jsou nevhodná ke sbírání. Jebat, co si kurva Ross Boss myslí. Sbíral jsem naprosto všechno. Mezitím jsem furt uvažoval nad tím, jestli nemám jet domu, protože Zéland je na píču. Naprosto mě to v té práci sere, je to zkurvená mrdka. Je mi naprosto jedno, co si o tom myslíte vy, ale trhání jablek je sračka, jako každá jiná práce tady.
Nakonec dorazil i Ross Boss do sadu. A kurva, teď budu zase poslouchat nějaké sračky ohledně kvality jablek. Ať jde do prdele, mám v píči, jestli mě vyhodí. Nebudu tady za čůráka. Musím uznat, že to moc nehrotil, naštěstí. Ještě aby jo za tyhle prachy. Dodělal jsem řadu a měl jsem 1,5 binu. Normálně se dá v jedné řadě udělat 9 binu. Ross Boss mi vybral novou. Podle mě na této řadě už byl 3. sběr, protože stromy byly prázdné. I když jsem trhal všechny sračky, tak než jsem naplnil batůžek, byla 1/6 řady za mnou. Začal jsem chytat amok. Řval jsem, jak je to tu na píču, házel jabkama okolo sebe a lámal větve. Ross Boss projížděl kolem a uviděl, že moje řada je prázdná a dal mi novou. Během půl hodiny jsem dodělal bin a jel dál od tohoto zkurveného místa.
Po cestě domu jsem se stavil ve městě. Podíval se na FB a to mi jen zhoršilo náladu… Naštěstí v kempu byli kluci. Pokecali jsme a jeli k řece na koupačku a potom rybařit. Moje nálada se hnedka zlepšila a myslím si, že to tu vydržím, ale počkejte v pondělí.
Kluci bohužel nic nechytili, a tak jsem jeli domu bez jídla. No spíš oni, já se najedl. Po dopsání blogu jsem si všiml, že je táta na Skype. Volali jsme si hodinu a namotivoval mě to vydržet. On není tak labilní jako já a to díky horám. Mě stále ještě chybí dost k sebekontrole. Řekl mi, ať na tu práci nemyslím a jen to oddřu, že prostě musím. Má pravdu, žádná pojebaná jabka mě nezlomí. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s