Jak já ty jabka žeru

10. 3. 2016

Moje záchvaty vzteku už nejsou natolik rozsáhlé. Docela se dokážu krotit, i když bych nejradši vzal plamenomet a celé to tu spálil, rozmlátil biny a traktory. Jinak jsem úplně normální.

IMG_5141

Ne, už zase ráno. Zima, tma a s chutí jít do práce. Jenže na výběr nemám. Takže jedeme bomby. U snídaně jsem celý fascinovaný koukal na film o Banksim (nejznámější street arter). Tímto moje fascinace skončila, na řadě byla jabka.
Naběhl jsem na novou, jako vždy poloviční řadu, a snažil se rozjet. Nijak extra se však nedařilo, nevadí. Padl první bin a první řada, takže přesun. Aaa, chcete něco slyšet, zase na píču řada. Ross Boss mi řekl: ,,Promiň za spodky stromů, sežraly je krávy.“. Nejdřív jsem se zasmál s ním a potom mi to došlo. A kurva, ještě víc lezení po žebříku. Vztek, který v sobě úspěšně držím, začal bublat. Pořád jsem se uklidňoval a sbíral dál. Jenže asi po pátém stromě, na kterém bylo pět jablek, moje trpělivost překypěla. Zasrané stromy, zasraná jabka, zkurvená práce, debilní Zéland, zítra jedu pryč. Tak zase klídek, kámo, vyskákej na žebřík a seber ty dvě jabka. Jinak se budeš muset zase vracet.
Koukám na slunce, které zrovna vyšlo, a říkám si, to si nemůžeš do prdele pospíšit. Samozřejmě, že ne. Den se táhl jak nudle a mě to sralo do té doby, než jsem si pustil hudbu. Moje soustředění se přesunulo jiným směrem a hladina vzteku začala klesat. Avšak biny se plnily stejně na hovno, stromy stály za píču, všechno nedozrálé. Dávno bych tohle místo opustil, ale vím, že je to skvělý trénink morálky a vytrvalosti. No a plus fyzička.
Po jedné hodině jsem se dostal na 3 biny, fakt zázrak. Oběd a jde se makat dál. No nene, normální stromy. Na to jen tak nenarazíš v tomhle sadu. Jenže jsem byl línej jak veš a bin mi trval 2 hodiny. Plus k tomu náš traktorista Peter mi připomíná mého spolužáka ze střední. Naprosto stejný retard. Nemá vůbec odhad, kolik můžeš nasbírat. Takže máš na jedné lajně 3 biny a seš rád, když naplníš jeden. Už tu s ním jsme dva týdny a týpkovi to stejně nedochází, že se nejdřív musí podívat na stromy a potom položit bin.
Dohromady jsem udělal 5 binu a končil o šesté hodině. Seru na to, nebaví mě to. Naběhl jsem do kuchyně a zjistil, že v sobotu nemakáme. A to jako proč, potřebuji love… aspoň pokalíme. Dlouhá sprcha a cesta do města. Nová sluchátka, piva a internet. Stáhl jsem si audio knihu, to jsem zvědav, jak se mi s tím bude zítra pracovat. Véča, blog a spát. Zítra po ránu budu zase jak zombie, dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s