Pochvala a dárek

11. 3. 2016

Moje nálada byla zase v pohodě, prostě si musím čas od času ulevit. Každý druhý den.
IMG_5152

Tohle chceš najít hned za jabkem, co jsi utrhl.

Hezky jsem se vzbudil sám, koukám a v kuchyni už se svítí. Co to kurva má znamenat, já jsem vždy první. Kouknu na telefon, 6,40. No do prdele. Honem dneska potřebuji dát 6 binu. Rychlovky a v 7,30 už jsem stepoval na žebříku.
Dotrhával jsem 3 poslední stromy z řady a hádej co. Ross Boss mi nechal na binu dárek, mrtvého zajíčka. Ten byl tak huňatý a roztomilý, hned bych si ten jeho kožíšek našil na kapuci. Samozřejmě jako měšťák naprosto netuším jak zpracovat kůži, a tak jsem ho jen mrdnul do křoví. Odpočívej v pokoji, zajíčku. Potom následoval přesun, ani jsem nedoufal v nějakou dobrou řadu. Jenže Ross Boss jel odvést někomu jinému bin a mně ukázal na sektor. Neváhal jsem ani vteřinu a naběhl na dvojitou řadu, třeba to vyjde. Ross Boss vzal můj bin a já pozoroval, kam pojede. Yes, měl jsem to ,,černé na bílém“. Můj bin stál mezi dvěma řadami stromů. Dámy a pánové, jedu bomby.
Začal jsem elegantně trhat jabko po jabku a najednou poplácání po rameni. Ross Boss, no neříkej, že mě zase zprcá. Ross Boss: ,,Dobrá práce, Šmudlo, koukal jsem na tebe, jak trháš.“, Šmudla: ,,Můžete na mě koukat celý den, trhám vždy stejně.“. Juhuuu, to nám to krásně začíná, jen tak dál.
Jako sousedy jsem měl francouzský pár a na druhé straně nějakého Španěla, který měl jen jednu řadu. Všichni čtyři jsme se posouvali přibližně stejně rychle, lůzři. Dával jsem práci 2x rychleji než oni. Nebudeš tomu věřit, kamaráde, ale bavilo mě to. Za prvé randál jablek, takže to jen padalo do batůžku. Za druhé, 2x rychlejší než ostatní, kurva, to chceš. Rád si masíruji ego.
Bomby pokračovaly, dokud nepadlo poslední jabko do 4. binu. Následoval tuňák s chlebem (ne, není to žádná metafora) jako oběd a mohl jsem pokračovat. Avšak po obědě se to blbě rozjíždí. Jsi plný jídla a líný po tom, co jsi přes oběd seděl. Naštěstí na to mám lék, je to rep do mých uší. Vždy mě to nabudí a já se během 15 minut vrátil na předešlé tempo. Jablka jen padala a já cítil, jak mi rostou svaly na svalech na zádech.
Moje zběsilé tempo bylo přerušeno, kurva, došly stromy. Nesnáším přesuny, jen to bere čas. Ross Boss nikde a běhat po sadu se mi fakt nechtělo. Volám a Ross Boss říká:“budu tam za 10 minut, možná víc“. V mé hlavě vybouchla bomba. To si ze mě kurva dělá prdel. Už jsem mu chtěl něco říct a potom mi došlo, že to stejně nic nezmění. Ovšem během 5 minut byl u mě a já se vezl na traktůrku. Nová řada a jabka se opět jen sypala. V šest večer jsem dodělal svůj poslední bin a byl spokojený.
Sprcha, pokec, město. U supermarketu stepovali kolegové, a tak jsem s nimi pokecal. Dozvěděl jsem se, že mám o jeden bin méně než kiwák. Frajer co, dobře, nalijme si čistého vína. Pracoval jsem asi o 16 hodin víc než on za tento týden, nevadí.
V obchodě jsem se neudržel a koupil si dvě stě gramovou čokoládu. Spolknul jsem ji během 5 minut a bylo mi hej. Internet a zpět domu. Byla malá kalbička a nakonec jsme skončili u PS3 (playstation 3) až do jedné hodiny. Dobrou.

IMG_5157

Základem je správně postavený žebřík. Ano je šejdrem jako svine, ale i tak se to dá.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s