Zase práce

6. 3. 2016

Spaní, psaní a vaření.

IMG_5081

Konečně jsem se vyspinkal, to je pocit, a to pracuji teprve týden. Přeci si na to musím časem zvyknout, jako zas tak ultimátní to není. Připomíná mi to soustředění. Budíček, makačka, oběd, makačka, sprcha, večeře, blog, spát a znovu…
Když jsem lezl z auta, všichni už byli samozřejmě vzhůru, nemakačenkové. No, kdo by chtěl makat v sobotu. Pomalu jsem si dělal jídlo a mezitím mě vyrušilo sraní. No, nechtěl jsem v půlce konzumace jídla běžet na záchod, a tak jsem si to odbyl předtím. Plynovou masku bohužel nemám a zadržet dech, když jdeš srát, není prdel. Dodělal jsem snídani, pokecal s Němci a vzal si na ně kontakt.
Jelikož se nashromáždilo více dnů, bylo zapotřebí je zpracovat. Klasika, několik hodin za kompem. Nejlepší místo, u Rosse Bosse v kempu. Byli tu i kolegové z práce. U kuchyně jsem potkal Češku (Pavla). Konečně jsem opět mohl líčit své barvité příběhy plné sprostých slov a bavit publikum. Předvádět se, to je moje. Tak hodinu jsme si povídali, no spíš já jsem povídal. Na deník mi jen řekla, že naživo je to lepší. No ne asi, na živo jsem fakt jednička.
Potom jsem se usadil za PC a koukal na Kung fu pandu 2. Prostě jsem neodolal, když už tu mám tu elektřinu. Nakonec moje zodpovědné já přesvědčilo druhou stranu a já zpracoval asi 8 dnů. Hurá do města sdílet a nakoupit maso. Jelikož je tu normální kuchyň. Nikdy nepochopíš, co to pro tebe může znamenat, když o to nepřijdeš. Vzhledem k tomu, že kuchyň obsahuje i ledničku, mohl jsem se rozvášnit při nákupu. Mám slaninu, to je fakt úlet, a další kraviny, co se musí dávat do lednice.
Následně sdílení blogu u mé oblíbené budky a domu si udělat normální véču.
Když jsem dorazil, tak ještě pokec s Pavlou. Byla s dalšími kolegy na pláži a asi se zapomněla namazat, protože její xichtík byl červeňoučký jak tríčo. Prý já se tady pokaždé spálím, no ne asi, když tu není ozón. Ale taky jsem na to přišel až po 5. spálení nosu.
Po osmé hodině jsem konečně začal vařit večeři. Nestačila mi ani zabublat voda na těstoviny a došel plyn v bombě, která je napojená na sporák. To kurva nemyslíte vážně. Po měsíci si chci udělat normální jídlo a takovejhle pojeb. No, nakonec jsem žral jen těstoviny. Óoo, děkuji ti, Rossi Bossi. Během své super večeře jsem dokoukal Kung fu pandu, srdcovka.
Potom jsem se podíval na komentáře k mému blogu. Převážně kladné a ti ostatní nemají smysl pro humor. Mezitím, jak jsem psal další den, mi napsala fanynka, to zní vtipně. Nicméně ji taky sere práce, no koho by to nesralo. Ten co říká, že ne, tak nepracuje. Já jsem ovšem odhodlaný a zítra budu cvičit své nervy a tělo. Dobrou.

IMG_5080

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s