Loupežník

15. 3. 2016

Tak bez sluchátek už nepracuji, je to fakt shit. Hlava myslí na všechno kromě trhání, hlavně na Prahu. Můj den se samozřejmě neobešel bez incidentu.

IMG_5270

Probudil jsem se v noci a koukám na telefon, dvanáct hodin. Jo, jo, jo, ještě budu spinkat a spinkat. Znovu, tři ráno. A jéje už se to blíží… Zzz. Co to zvoní, hm, je to tu, dalších 6 binů. Ten pocit, když si říkáš, že dneska bys to mohl zvládnou rychleji, ale nevíš, co tě čeká.
Uvařil jsem si, podíval se na film, navštívil záchod a vyrazil. Před odjezdem na mě Frantík, že se nemusím mazat opalovákem, bude pršet a zataženo. To už znám z Cromwellu, jak je předpověď přesná. Na místě mi ovšem došlo, že jsem doma zapomněl sluchadla. Do prdele, nevadí, budeme trénovat morálku. Kdybych věděl, co to obnáší, vysral bych se na to.
Kvůli tomu, že jsem neměl sluchátka, můj mozek byl velice zaměstnaný přemýšlením, namísto toho, aby se soustředil na sbírání. Co to znamená, první bin za 2,5 hodiny. O ne, začíná se mě opět zmocňovat temná strana. Je třeba zachovat klid, seru na to. Co se to se mnou děje, klid, kámo. Jedeme bomby. Další bin 2 hodiny. Aaa, tímhle tempem tu budu do zítra. Klídek, to hecneš. Slejzám ze žebříku a facka od větve. Kurva a dost, urval jsem větev. Hmm a co teď, lístek k propuštění v ruce, hlavně, ať mě nevidí Ross Boss. Jako prvotřídní dekoratér jsem to zahodil a větev se zasekla ve stromě. Vuala a je hotovo.
Hezky si to pomalu trhám a zastaví se u mě Peter. Prý, ať netrhám jabka z druhé strany, že týpek je dost nasraný a chtěl mi rozbít držku. Jakože cože, jak mě kurva viděl. No nebudu tu psát, že jsem mu ta jabka netrhal, ale nebylo to tak hrozné. Pár mu jich tam zbylo. Potom se u mě ještě zastavil Ross Boss a řekl mi to samé. To je furt nějaký problém, no jo no, jen naháním skóre, jak se dá.
Celý den pražilo slunce jako svině, hlavně, že má být zataženo… Čtyři biny jsem dodělal ve 3 hodiny, už trochu unavčo. Juhuuu, můžu si dát oběd a potom už jen 2 biny. Nová řada, kterou jsem dostal, byla opravdu super. Ani jsem nemusel posledních 30% maskovat, všechna jablíčka byla krásně červená. Nicméně práce zase skončila v 7 večer, kdy jsem byl docela mrtvý.
Když jsem přijel do kempu a vešel do kuchyně, Němec prej ,,Terminátor je tu.“. Docela pobavil, jsem zvědavý, jestli to dám i zítra, aniž bych okrádal lidi o jablíčka.
Sprcha, jídlo a deník. Mimochodem, týpkovi jsem se večer omluvil, zas takový hajzl nejsem. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s