Taková neděle

13. 3. 2016

Víc jsem toho nakecal než napsal a přeci jsem to opět nahrál. Hlavně, že jsem shlédnul půlku filmů, co tu mám.

IMG_5253

Tak ráno mě zaujalo víc si psát s kámoši než spát, super nápad. Aspoň mám nějaké novinky z ČR.
Celý pomačkaný jsem vylezl z auta a venku zase zima. To mi fakt neříkej, že se blíží podzim. Jako jo, ale už jsem si zvyknul na léto. Takže ať si podzim dá ještě pauzu, než odjedu.
Udělal jsem si vajíčka se slaninou. V kuchyni to vypadalo, jak kdyby tam někdo hodil kouřový granát, no jo no, Šmudla vaří. Nijak jsem to nehrotil a koukal na film. To byla vlastně jediná věc, co jsem dělal do oběda. Fakt nemám chuť nikam jezdit a škrábat se na hory. No a pláže mě nebaví a nic jiného tu není. Proto koukám na filmy, co jsem viděl před 4 lety, jelikož na ně mám hezké vzpomínky.
Po obědě, dobře, ve tři hodiny, jsem konečně začal dělat blog. Hodinu jsem upravoval texty a potom jsem si dal přestávku na oběd. Když jsem konečně chtěl začít upravovat fotky, přišla do kuchyně jedna Francouzka. V tomto příběhu bude mít jméno Alex, protože se tak jmenuje. Čumíš co, je večer a už mi to moc nepálí. Jako by bohužel jsme se zakecali a já se k fotkám dostal až po sedmé. Tvl, moje pracovní morálka občas stojí za to.
Když jsem konečně udělal z poslední průměrné fotky dobrou fotku jen tím, že jsem napálil kontrast, osedlal jsem svého bílého oře a vyrazil do města. Po cestě mě napadlo se kouknout, kdy že mám vyměnit olej a filtry, je to na čelním skle. Hlavně, že jsem kontroloval tohle, ale ne rychlost, se kterou jedu. Zvednu oči a proti mně fízl. Moje srdce vyskočilo až do krku. Ne jen ne pokutu za to, že jedu na sedmdesátce 72. Projel, koukám na zpětného zrcátka, žádné houkačky. Jo kurva, uff štěstíčko.
Ve městě jsem ještě potkal Pavlu a vykecával se s ní. Potom nákup, nahrání blogu, stažení Kung fu Pandy 3 a domu. Opět jsem neodolal pokušení Kung fu Pandy a musel shlédnout celý film. Kurva, je po desáté a já ještě musím napsat blog a zítra zase jablíčka. Nevadí, nějak se to poddá.
Během toho, co jsem v kuchyni samotný psal blog, připojil se ke mně jeden Španěl. Nevím, jak to dělá, ale podle mě nosí někde v podpaží Brise one touch (taková ta sračka na toaletu, aby to tam nesmrdělo), protože tím jeho smradem během pěti minut zapáchala celá kuchyň. No tak, kámo, všeho s mírou, to ti máma neříkala. Já si tu plynovou masku budu muset stejně pořídit.
Dobrou.

IMG_5254

Kupodivu tohle není moje práce, ale Francouzů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s