Po dešti

19. 3. 2016

Takových zážitku za jeden den, a to jsem jen trhal jabka.

IMG_5366

Počasí dopadlo podle všech očekávání, nasralo naprosto všechny. V noci totiž poprchávalo, ale když mi zazvonil budík, už nechcalo. No nic, dalších 6 binu a bude to super. Snídaně…
V průběhu dne jsem si uvědomil, že to, že v noci pršelo a teď neprší, není nejhorší. Daleko horší je, že stromy jsou mokré a je pod mrakem. Takže stromy nevyschnou za celý den a to znamená, že ani ty. I když si vezmeš nepromokavé hadry, po 10. hodině je v nich vedro. Tím vzniká dilema být mokrý od potu nebo od stromu. Vybral jsem si druhou variantu. Plus k tomu pokaždé, když utrhneš jabko, dostaneš sprchu. Abych to shrnul, jsi celý den mokrý jak… Doufám, že jsem vás dostatečně zasvětil do trhání jablíček po dešti.
Další problém je Peter, to je ten traktorista, akorát mi ničí nervy. Sotva naplním dno binu, položí mi před něj další 2 prázdné biny, za mnou už je jeden plný. Během toho, jak plním bin, se posunu před první prázdný a jsem vynucen chodit jak kokot. Jenže on mi ten můj bin, co plním, nemůže posunout, protože se k němu nedostane. Je blokovaný, jak zezadu, tak i zepředu. A tehdy chytám nervy. Dnes, když mi pokládal poslední bin, jsem poslouchal audio knihu. Povídali tam, že zdravý rozum a emoce jsou při kritických situacích 1/24 pro emoce. Pomalu couval ke mně a já mu rukou naznačil „stůj a nech tam ten bin“. Jenže ten kokot se nezastavil, položil bin zase naprosto na píču a jel pryč. Myslím, že zdravý rozum a emoce v mé hlavě byly v tu chvíli 1/100 000 000. Opět amok: ,,Ty vyjebanej kreténe, čím to kurva přemejšlíš. Jsi úplně vymrdanej píčus, jdi už do hajzlu.“, omluvte můj slovník. Takhle jsem klel v ruštině asi 2 minuty a potom se začal smát. Audio kniha mi totiž pověděla, že musím ovládat své emoce. Jak to mám kurva dělat, když jsem trošku cholerik a on je tak debilní, že nemůže nechat bin tam, kde mu ukážu. Ale budu pracovat nad svými emocemi, slibuji.
Okolo půl sedmé ke mně přišel Daniel, že dodělal 5. bin. Prý díky za motivaci. Za to by mi měl finančně děkovat Ross Boss, ale to je jedno. Koukal na moje jabka a moc se mu nezdála. No ne asi, když sbírám všechno. Chci prachy a ne dělat jeden bin 3 dny. Nakonec jsem ale zauvažoval, že opravdu nejsou moc červená. Spíš vůbec a trochu se snažil to zlepšit. Ale posledních 30% bylo ukázkových. Kvůli tomu jsem každý den jak na trní. Pořád čekám, že ke mně přijde Ross Boss a dá mi bídu, ale zatím nic. Jen tak dál.
Večer jsem do jedné hrál na PS3 a potom šel spát. Dokonce i na deníček jsem se vysral. Dobrou.

Dnes mě ještě bodla včela, aspoň že ne roj vos, který už jsem tu párkrát potkal mezi větvemi. A taky mě seřval Ross Boss, jen protože jsem mu nerozuměl. Měl úplný záchvat. Pořád na mě řval dokola tu samou větu. Mohlo mu dojít, že když jsem to nepochopil napoprvé, na podruhé ani na potřetí, že to rozhodně nepochopím na podvacáté. Když už to řekl po jednadvacáté, přišel Peter a vše mu vysvětlil. Potom mi došlo, že se ptal, jestli jsem dodělal řadu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s