Protažení

18. 3. 2016

Den utekl rychleji, než já stihl napsat deníček.

IMG_5304.JPG

Lusknutí prstu, zase večer, já čumím do monitoru a nevím, jak začít svůj deník. No tak začátek bychom měli a co dál. Dál jen zívám a chci spát. Rozhodně ne psát nějaké píčoviny, ale co naděláš, musím. O prosím, politujte mě…
Ráno se odehrála velká změna, spal jsem o 15 minut déle. Tak to je velice vzrušující. Počkej, až budeš ráno vstávat a vzpomeneš si na mě a pochopíš, na kolik je vzrušující dalších 15 min spánku. Vlastně tě to vůbec nezachrání, je to spíš jen pro pocit.
Moje nálada v práci byla ‚jakože neřeším‘. Vlastně jakákoliv nálada je super, pokud nejsem nasraný, a to jsem každý druhý den. Miluji to tady. Moje nálada ovlivňuje i rychlost sběru jablíček, takže jsem byl rychlejší. První tři biny jsem udělal na stejných stromech jako včera a potom přesun zase někam do pryč. Ještě, že jsem jel autem, jelikož jsem byl opět poslední, co sbíral. Nechtěl bych se odtamtud vracet pěšo. To jsou sračky, co píšu. Vždy, když se mi něco nedaří, mám chuť něco rozmlátit. Ovšem zas takový magor nejsem, takže si to jen představuji ve zpomaleném záběru. Jak třeba pěstí prorazím monitor, nebo třísknu s notebookem o zem. Pomáhá to. Abych se vrátil k předešlému tématu, přesun, tak nové stromečky byly o něco starší a vyšší. Asi tak 3x vyšší. Takže jsem furt běhal jak opičák po žebříku a různě se natahoval pro jablíčka. Ross Boss zase něco mektal o barvičce, jasně, Rossi Bossi. Prostě dolu sračky nahoru pěkná jablíčka, pochopil jsem.
Čtyři biny padly do 2 hodin a já spokojeně obědval. Za poslechu audio knihy jsem dotrhal další dva biny a bylo šest večer. Pěkné skóre. Za 10,5 hodiny 6 binu. Jen tak dál.
Během mého trhání se pěkně zatáhly mraky a podle předpovědi má pršet. Jenže tyhle předpovědi jsou na píču. Tady počasí nemá vůbec soudnost, naprosto se neřídí předpovědí. Dělá si, co chce a hlavně kdy chce. Teď je zataženo a poprchává, jenže i přes to, že na zítra hlásí deště, může svítit sluníčko. Spíš mám dojem, že počasí funguje podle principu jak nasrat co nejvíc lidí. Normálně si musí dělat průzkumy a podle toho činí. Ale mě nedostane. Obě varianty mi vyhovují. Pracovat se mi moc nechce, takže když bude chcát, super, ale potřebuji prachy. To znamená, že i když nebude chcát, bude to super. To je super co.
Doma docela nuda až na to, že Němec (Daniel) chtěl protáhnout. Tak to zní opravdu skvěle. Já nevěděl, jak se to dělá, on mi to s radostí ukázal. Na co to myslíš, ty teplý úchyle. Ruplo mi tak v zádech, že jsem si myslel, že se nepostavím, ale ve finále mi je to krásně uvolnilo. Dost těchto zvrhlých témat. Dobrou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s