Rejže pro všechny

17. 3. 2016

Po tom, co jsem ráno v sobě dusil vztek, mě uklidnily pěkné stromy. No a nebyl bych to já, kdyby nepřišel zvrat.

IMG_5286

Odpočinek skončil a já se mohl opět vydat do práce. Do třech hodin jsem se snažil zkrotit svoií temnou stranu, ale vůbec se mi to nedařilo. Vlastně jsem si říkal, že do deníčku jen napíšu: Trhal jsem zkurvená jabka, to je vše. A co jako, vždyť nic jiného nedělám. To je to working holiday, ten fejkovej sen, který prodává Zéland pomocí Pána prstenu. Jen abys dělal špinavou práci za opičáky a všechny prachy nechal tady, protože to jinak ani nejde s těmi cenami. Tohle je pravda, ty naivko, Zéland na tom jenom solí prachy. Na druhou stranu je to od nich hezké, že chudí studenti si to tu můžou procestovat, aniž by potřebovali peníze. No, ale já jsem nevděčný zmrd…
Jak jsem již naznačil, ve tři hodiny přišla změna. Jak nálady tak i řady stromu. Ross Boss mi ukázal barvičku, kterou mám trhat, a já hodil profesionální pohled na svojí řadu. Takhle světlou barvu jsem na těch stromech ani neměl. Červenala se víc než Marfuša z Mrazíku. Ooo ano, máme tu opět ‚trhám naprosto všechno‘, žádné jabko nebude ušetřeno. To mě tak motivovalo, že jsem udělal bin asi za 75 minut. Za chvíli padl i další. Dvacet minut po šesté a já mám šest binu, kde to jsme. Cítil jsem se na hrušce a razil si to domu.
Sprcha, véča a k tomu film. Myslel jsem si, že mě dnes už nic nepřekvapí a já opravdu napíšu jen nadpis do deníčku, ale ne. To bych nebyl já, kdyby se něco nestalo. Alex přišla do kuchyně s 5 kg rýže a začala to rozbalovat. Balení bylo jako to na uhlí v ČR, když zatáhneš za provázek, otevřeš to. Já jsem k ní naběhl, že to nemá dělat nožem, ale zatahat za nitku. Chvíli jsem si s tím hrál a bylo to, stačí jen zatáhnout a rýže bude otevřená. Aby to mělo ten správný efekt, rozhodl jsem se to udělat s otočkou za doprovodu citoslovce vuala. Jenže co se kurva nestalo. Provázek se zasekl až na konci a já stáhl celý otevřený pytel rýže z kuchyňského stolu na zem. Tak 3 kg rýže v píči. Co na to říct, bylo to hodně efektní otevření.
Dobrou.

Během mého zběsilého trhání po třetí hodině mě pozoroval Ross Boss z traktoru jakožto černou ovci našeho stáda. Já to moc dobře věděl, jenže co se nestane. Zrovna, když na mě koukal, utrhnu jedno jabko s větví, druhé jabko s větví. Kurva, to si děláš prdel. Avšak nenechal jsem se zastrašit, zvedl hlavu a koukal do jeho očí, a při tom trhal. Bum bum bum, tři jabka v každé ruce bez větve a znovu, aniž bych se podíval na strom. Ross Boss se jen otočil a odjel. Hahaa.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s