Barvoslepý

21. 3. 2016

Nemůžu za to, že nemám čas rozpoznávat barvičku jablíčka. Potřebuji prachy, ne ideální bin.

IMG_5424

Opravdu nechápu, co se v noci dělo, že jsem se budil každou chvíli. Pravděpodobně jsem měl noční můry z toho, že je pondělí. Měl jsem je tak dlouho, až nakonec zazvonil budík a noční můra se stala zkutečností.
Ke své obvyklé snídani jsem připojil Bebé sušenky, mám je opravdu rád. Tak pardóm, že tohle bylo největší ranní vzrůšo.
Hned co přijdu do práce a začnu trhat, mám problém se rozjet. Dobře, nalijme si čistého vína, jsem líný ráno skákat jak opice po žebříku atd. Nicméně po 2 hodinách se můj elán probral a já pomalu nabíral na rychlosti. Avšak netrvalo dlouho a já se zcela probral. Koho by neprobral pád ze žebříku, který jsem na poslední chvíli zachránil.
Když jsem lezl nahoru, noha mi uletěla do pryč i s tělem. V hlavě mi proběhla myšlenka ,,Jsem v píči.“ doprovázená představou, jak padám po zádech do větví. Jenže jedna ruka se držela od začátku pádu a druhá se v průběhu chytla. Mozek zbystřil a hned změnil svůj přístup ,,Dělej,dělej, kurva říkám ti dělej, nikam padat nebudeš“. Já jen šokovaný rozkazem mozku zabral rukama a vytáhl sebe i x kilo jablek zpět na žebřík.
Řadu jsem dodělal po 11. hodině a našel Petera, aby mě nasměroval dál. Když jsem dostal novou řadu, on nechal můj bin okolo cesty, kudyma jezdil Ross Boss. Petere, proč mi to děláš. Hned mi to nedošlo a sbíral jsem stejným způsobem, takže všechno. Jenže potom, co okolo mého binu projel poprvé Ross Boss mi to došlo. Ta jabka mají být červená a moje byla zelená. Hrklo ve mně jak svině a já opět sbíral krásně červeňoučká jablíčka. Sice to tu nesnáším, ale tímhle stylem sad opouštět nechci. Navzdory všem mým průserům si myslím, že mě má Ross Boss rád. Jen kvůli tomu, že pracuji nejdéle.
Ten převoněný Španěl, o kterém byla řeč před pár dny, mi už nepřijde tak nesympatický. Za prvé je daleko čistotnější než Frantíci a za druhé dneska v 16,15 měl šest binu. To nemyslí vážně, já tu trávím své večery a on ve 4 hotový. Jak to dělá… frajer, co na to mám říct. Budu muset zrychlit.
V šest večer jsem konečně měl šest binu a mohl skončit. Bohužel jsem nebyl spokojený s výsledkem. Frantíci měli v páru, kde je buchta a týpek, 12 binu. Což znamená na každého šest a je tam buchta a skončili dřív než já. I ten Asiat měl víc než já, nemluvím o Danielovi, který dokončil 7 binu. No dobře, sralo mě to, protože moje ego doslova dostalo nafackováno.
Doma jen formalitky. Během toho, co jsem koukal na film, přišel Španěl do kuchyně a byl tu i Daniel. Zapovídali jsme se na klasické téma cena za bin. Španěl nám řekl, že před pár dny byl na jiném sadu. Prý tam platí za stejný bin 35 dolaru a ubytování stojí 70 na týden. Takže platíš o 10 dolaru míň za ubytko a ještě k tomu dostáváš 6 dolaru víc za bin. Vole, zítra se tam jedeme podívat. Snad to klapne. Nový otrokář, co líp platí, zní pěkně, chce to jen zjistit víc info.
Nakonec, když jsem večer koukal na film, dorazil Ross Boss, aby mi řekl, co zítra. Mezitím mi i pověděl, že barva mých jablíček není v pořádku. Jenže nebyl nasraný, jen se smál, tak nevím, jestli mi zaplatí míň, a nebo jen měl dobrou náladu. Nicméně mi řekl, že můj bin pozná, i když jabka jedou na pásu, protože jsou nejvíc zelená…
Dobrou.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s